Skocz do zawartości

Zdjęcie

PRZEDLUZANIE WLOSOW-OPINIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Just Me

Just Me

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano 01 03 2010 - 14:42

Witam czy ktos z was przedluzal wlosy na mikroringi??lub inna metode bardzo bym chciala poznac wasze opinie na ten temat...a jest moze ktos kto to robi w okolicach düren?
  • 0

#2 gaga

gaga

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 11793 postów

Napisano 01 03 2010 - 15:44

przdluzanie wlosow na mikroringi jest metoda przedluzania wlosow na zimno i jest mniej inwazyjna niz metody na goraco , polecam jednak metode przedluzania na tulejki, tulejki sa wieksze od ringow i lepiej utrzymuja pasmo wlosow, metody te maja rowniez taka zalete , ze mozna klikakrotnie przekladac te same pasmo wlosow, co jest duza oszczednoscia
  • 0

#3 Konto usunięte(30345)

Konto usunięte(30345)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 904 postów

Napisano 01 03 2010 - 17:20

hallo. przed trzema laty sprawilam sobie przedluzanie i zageszczanie wlosow .wierzcie mi efekt byl super.takich wlosow nie mnialam nigdy.postanowilam oszczedzac i do smierci sobie zageszczac.niestety po trzecim razie ,a wiec poltora roku pozniej zauwazylam ze wlosy mi slabna staja sie slabe pasma zaczynaly mi sie lamac i nawet cale odpadaly .wyobrazcie sobie ten schock ,trzymasz cale pasmo w rekach .z bolem serca poszlam je usunac.w porownaniu z poprzednim stanem byly zalosne . dlatego moim zdaniem raz na probe mozna zrobic ale ostrzegam przed konsekwencja dluzszego noszenia .pozdrawim wszystkie piekne i te co robia wszystko zeby nimi byc rabe
  • 0

#4 Konto usunięte(28432)

Konto usunięte(28432)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 01 03 2010 - 19:31

Witam metod przedluzania wlosow jest 11. Wszystko zalezy od tego w jakim stanie sa Twoje wlosy czy sa zdrowe i mocne.Kolejna istotna kwestia kto zajmie sie przedluzeniem wlosow.Na rynku jest co raz wiecej ludzi,ktorzy sie tym zajmuja.Nie koniecznie pracuja w prestizowych salonach co ich wcale nie dyskwalifikuje.Jednak trafic na osobe,ktora to naprawde potrafi to tak jak z tipsami.Kazdy moze to zrobic jednak nie kazdy sie na tym zna i co najwazniejsze potrafi.Na Twoim miejscu najpierw zbadalbym stan wlosa.Jego grubosc i wytrzymalosc.Takie badanie mozna przeprowadzic w dobrym salonie fryzjerskim.Nie moge Ci jednak polecic takiego salonu. Ponizej przedstawiam istniejace metody przedluzania wlosow: · 1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extension · 2.METODA MICRORINGS · 3.METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO) · 4. Metoda taśmowa –tissage · 5.Metoda na tulejki · 6.Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło) · 7.ultradźwięki · 8.Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa · 9. metoda clip on/off – taśmy na klipsach · 10.Taśmy tzw. Easy on 11. TULEJKI TERMOKURCZLIWE
  • 0

#5 janie34

janie34

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 09 03 2010 - 18:39

Ciekawa jestem, jaka jest cena za przedluzenie..Moze ktoras z pan robila w Köln i moze cos polecic?
  • 0

#6 Konto usunięte(27780)

Konto usunięte(27780)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 05 2010 - 15:54

Witam zapraszam panie na moj profil. wszytskie informacje o mojej ofercie przedluzania wlosow. http://nasza-klasa.pl/profile/33460355 pozdrawiam
  • 0

#7 Konto usunięte(56177)

Konto usunięte(56177)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 02 2011 - 15:24

witam zajmuje sie przedłuzanie włosów posiadam certyfikat do pracy z klietka jak i równiez ukonczone szkolenia przedłuzam włoski na 5 metod pracuje na wszystkich włosach
  • 0

#8 Konto usunięte(42094)

Konto usunięte(42094)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 08 2011 - 12:58

hmmm...czyli jak to jest, zageszczac albo przedluzac wlosy moze tylko ktos kto ma geste wlosy i mocne? skoro piszecie,ze to niszczy wlosy. Ja mam niestety cienkie wlosy i srednio geste. Zastanawialam sie nad zageszczeniem ale teraz to sie chyba boje...
  • 0

#9 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2002 postów

Napisano 20 08 2011 - 02:01

teoretycznie mozna przedluzac kazdy rodzaj wlosow, wszystko w rekach fryzjerki jesli dolaczy zbyt grube ksmyki wlosow beda cierpialy wlasne wlosy. bylam wlasnie w polsce i zamierzalam sie do przedluzenia niestety a moze stety trafilam na uczciwa fryzjerke i powiedziala mi ze moje wlosy sa za krotkie aby je przedluzac. bylam zdziwiona gdyz chcialam je przedluzyc bo sa krotkie. w odpowiedzi uslyszalam, iz wlosy ktore nie siegaja do konca szyi utrzymaja doczepione wlosy nie dluzej niz 2 tygodnie potem zaczna sie lamac, dodatkowo aby faktycznie cieszyc sie z przedluzenia wlosy krotsze musza byc rowne nie cieniowane bo podczas mycia lub czesania osuwaja sie(a jamialam jedna strone scieta krotka i roznica byla ok 5 cm) no i takim sposobem nie przedluzylam wlosow choc bardzo tego chcialam. nie wiem jak w de w pl koszt przedluzenia ( 100 pasemek 50cm dlugosci z naturalnego wlosa) 400 zl do tego dochodzi oczywiscie cena farbowania jesli wlosy nie sa identyczne. co jeszcze ciekawego uslyszalam... aby wlosy nie niszczyly sie i nie odpadaly nalezy je myc tylko na stojaco i podczas wycierania nie schylac glowy w dol, suszyc rowniez w pozycji glowa do gory i na koniec...zakupic szczotke ze specjalnym wlosiem pomiedzy igielkami aby nie wyrywac dolaczonych wloskow. ja musze odczekac jakies 3 miesiace ale potem jade do polski na przedluzanko :)
  • 0

#10 Konto usunięte(42094)

Konto usunięte(42094)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 10 2011 - 21:49

Dzieki za odpowiedz!100 pasemek to wydaje sie strasznie duzo...Jeszcze sie zastanowie.Przedluzanie to raczej tez w PL sobie zafunduje bo w Monachium jakbym ceny uslyszala to pewnie bym z krzesla spadla. Jak sobie przedluzysz to napisz koniecznie czy jestes zadowolona!ciekawa jestem! Pozdrawiam
  • 0

#11 Konto usunięte(105009)

Konto usunięte(105009)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 05 11 2011 - 14:05

Przedłużanie włosów na mikroringi to bezpieczna metoda. Jeżeli fryzjerka potrafi dobrze przedłużać, to włosy wydają się naturalne. Często widzę dziewczyny, u których przedłużenie włosów rzuca się od razu w oczy. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim nie na cenę przedłużania, lecz na rodzaj włosów, jakimi dana klientka przedłuża!! Znajdziecie sobie oferty przedłużania nawet i za 150zł! gdzie dziewczyny piszą, że to cena za 100pasemek! spoko, takimi możecie sobie przedłużyć, ale są to włosy syntetyczne, które nie nadają się ani do farbowania, ani do suszenia, ani do prostowania, no i super szybko wychodzą w ogóle z pasm. Za naprawdę dobre, naturalne włosy, to się i płaci 900zł (min!), wtedy fryzura wygląda naturalnie, zadbanie, można je farbować, suszyć, prostować i robić z nimi co tylko dusza zapragnie. Wskazówka podczas mycia (na ringach i nie tylko), dobrze, po umyciu włosów, włosy zawinąć w ręcznik i podnieść do góry. Wtedy mokre włosy (które są z natury ciężkie), nie obciążają tak ringów, i włosy się nie zsuwają. Sama zajmuję się warkoczykami syntetycznymi i przedłużaniem włosów, i powiem tylko jedno. Nie kierujcie się tym, że w ofercie np. jest 100pasemek!. W PL robiąc warkoczyki, często klientki pytały się, dlaczego mam w swojej ofercie zwrot, "robię warkoczyki od 100-200sztuk, lub więcej", jeżeli inne oferty zawierają zwrot "120 warkoczyków". Nie widząc włosów klientki, nie jestem w stanie stwierdzić, czy ma je gęste, czy rzadkie. Na gęste włosy wplatywałam ok 180-220 warkoczyków, na rzadkie 120-140 warkoczyków. Nie było prześwitów, włosy nie były obciążone. Dobrze dobrana ilość, nie osłabia naturalnych włosów, nie ma prześwitów itp. Tak samo z przedłużaniem włosów. Jeżeli masz gęste włosy, a fryzjerka doczepi Ci 80-100 pasemek, tyle ile dziewczynie z włosami rzadkimi - nie sądzę, że będziesz zadowolona z usługi. Jeżeli masz rzadkie włosy, a fryzjerka doczepi Ci 100-120 pasemek, będziesz wyglądała jak "pudel", z każdej strony pasma będą Ci odstawały. Dlatego przed zainwestowaniem dość sporej ilości pieniędzy, zarówno w warkoczyki syntetyczne jak i w przedłużanie włosów, dobrze jest zapoznać się z różnymi ofertami fryzjerek, gdyż po to płacimy, by być zadowolonym. A ofert jest masa, i co druga uważa się za profesjonalistkę. Pozdrawiam.
  • 0

#12 Joann

Joann

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 11 2011 - 18:05

przy bardzo cienkich wlosach jak sie robi przedluzanie lub zageszczanie to widac laczenia, a jak sie za bardzo zagesci to podobno po kilku dniach zaczyna bolec skora glowy od obciazenia. to ze przy gestych i zdrowych wlosach mozna robic bez obaw to tylko zludzenie-poprostu nie widac tak bardzo strat. mi fryzjerka tez odradzila.
  • 0

#13 Konto usunięte(105009)

Konto usunięte(105009)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 06 11 2011 - 19:53

kto Wam takich bzdur naopowiadal? Po 1. rzadkie włosy, jeżeli "fryzjerka" dysponuje jedynie gotowymi pasemkami do doczepiania, to fakt, włosy Wam wylecą i tyle. Każda osoba zajmująca się doczepianiem (tj. przedluzanie, zageszczanie) powinna miec w swoim "niezbednym zestawie" paczke naturalnych wlosow, osobno ringi, szczypce. Klientka do Nas przychodzi i dopiero wtedy dopieramy pasma do ringow i na glowe. Przy rzadkich wlosach nie wezme kosmyku wlosow takich, jak przy gestych, bo zamiast ~80 pasm, wyszloby 6! Nie panikujcie tak ludzie. Z wlosami to jak z piercingiem. Znam kosmetyczki, ktore i kolczyk w pepku robily za pomoca pistoletu, takie to bym od razu zwolnila! Pojdziesz jezyk przekluc do osoby, ktora nigdy igly nie trzymala w rece, ale uwaza sie za profesjonaliste piercingu, to naruszy Ci mase nerwow i raczej z kolczyka nici, to sami z wlosami. Nie sluchajcie kazdych glupot, ktore Wam wciskaja.
  • 0

#14 JoannaGT

JoannaGT

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 11 2011 - 11:03

Ja przedluzalam wlosy 3 razy i nigdy wiecej tego nie zrobie. Wlosy sa po kazdym przedluzaniu coraz slabsze i coraz mniej ich jest. Nigdy wiecej!!!!!!!!
  • 0

#15 Konto usunięte(105009)

Konto usunięte(105009)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 11 2011 - 23:47

Joanna kreatyna? bo nie powiesz mi, ze na ringi. przedluzanie ani zageszczanie, ani takze warkoczyki wlosow nie psuja! jezeli potrafi sie wykonywac te zabiegi..
  • 0

#16 Joann

Joann

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisano 17 11 2011 - 23:36

mi to samo powiedzialy juz dwie fryzjerki, to chyba cos w tym jest,a moja kolezanka w PL zrobila sobie- ma ciensze wlosy od moich i z przodu u gory bylo widac laczenia jak jej sie wlosy przesunely. Zreszta, to tak jak ze sztucznymi rzesami czy paznokciami,jakie super by nie byly jest to ingerencja i sa zawsze jakies straty,albo skutki uboczne. Zostaje przy wlasnych :)
  • 0

#17 Konto usunięte(133844)

Konto usunięte(133844)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 08 05 2012 - 14:34

od poltora roku nosze przedluzane wlosy mozecie zobaczyc na moim profilu , poza tym ze doczepiane na metode mikroringow to jeszcze robie zawsze trwala jak juz je mam na glowie,rozjasniam,farbuje itd itp, i powiem tak , jak sama w nich czegos nie zepsuje to one nie spadaja lub wylaza bez przyczyny , a krecone doczepiane wlosy utrzymac w nalezytym porzadku , uwierzcie mi to mistrzostwo swiata.........kazda metoda oslabia wlosy , kazda nie ma takiej by nie oslabiala !!!!!!!!!!!! jak nie chcesz miec stresow poprostu ich nie doczepiaj. ja zakladam od 180-220 pasemek w zwiazku z tym ze mam moje geste , no teraz to juz nie sa takie geste jak kiedys bo sie zniszczyly , ale wedlug mnie mikroringi nie zamienilabym na nic innego , uwielbiam te moje krecone kudly i bede je wiecznie zakladala,krecila,malowala ,pozdrawiam aska :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników