Skocz do zawartości

Zdjęcie

WIERSZE.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
853 odpowiedzi w tym temacie

#821 prawkokijow

prawkokijow

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 19 06 2011 - 01:11

Każdy może usuwać odpowiedzi na tematy swojego autorstwa. Właśnie w tym przypadku, ta opcja została wykorzystana.

Powód:
Regulamin, nagminny spam.
  • 0

#822 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 11 07 2011 - 13:26

"Choroba obłudy Fałszywy człowieku przyjacielem zwany twierdzo zakłamania przez nicość wybrany Swym kamiennym sercem żebra moje łamiesz mówisz, że rozumiesz jednak wiem, że kłamiesz Swej obojętności zabijasz mnie jadem i kręgosłup łamiesz słów fałszywych gradem Choć jesteś okrutny udajesz dobrego a za pierwszą wartość uznajesz swe ego Nie chcę nienawidzić i kochać nie mogę i tak oto nieładu uprawiamy jogę Tak oto wyniszczamy duszy swej wątrobę i tak popadamy w obłudy chorobę..." znaleziony w necie, prawa autorskie nie zastrzezone.
  • 0

#823 Konto usunięte(87971)

Konto usunięte(87971)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 13 07 2011 - 10:07

Energia nienawiści nie zaprowadzi cie donikąd.Energia przebaczenia ,która jest wyrazem miłości może pozytywnie wpłynąć na twoje życie. "Zahir" Miłość jest ponad wszystkim,nie zna nienawiści,jedynie pomyłki. Boskie błogosławieństwa by na nas spłynąć musza czasami roztrzaskać w drobny mak wszystkie przeszkody które stoją na ich drodze. Nie boje się ryzyka porażki,odrzucenia, rozczarowań.Nigdy nie wolno nam zrezygnować z poszukiwania Miłości.Ten kto przestaje szukać,przegrywa życie. Jeśli spotka się coś ważnego w życiu,to nie oznacza ze trzeba odrzucić wszystko inne. "Brida"
  • 0

#824 Konto usunięte(87971)

Konto usunięte(87971)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 16 07 2011 - 21:14

Chodź. Zabiorę Cię na łąkę naszego spełnienia Jestem spóźnionym motylem, Kolorowym jak Twoja sukienka Przysiadłem tylko na chwile, na płatkach Twego ciała Upojony ciepłem Twej skóry napiętej jak struny w skrzypcach świerszcza Rozchyl swe usta jak kwiat rozchyla płatki Pozwól musnąć je skrzydłami Otwórz Otwórz .. Swe wnętrze i pozwól dotknąć. dotrzeć do słodkiego nektaru Niech rozkwitnie Twe ciało Jam Twój motyl spóźniony Tyś kwiat mój upragniony Dlatego wciąż nam siebie tak mało. Możesz już spojrzeć w moje oczy- pozwalam, może właśnie tam w nich znajdziesz odbicie nieba. Możesz już dotknąć moich dłoni - pozwalam, może one dadzą Ci słoneczne ciepło. Możesz już dotknąć mych ust - pozwalam, może w nich odnajdziesz smak lata.... Ciemna noc...spowiła nasze ciała Słyszę bicie Twego SERCA Czuje oddech na mym policzku Możesz już dotknąć mego wnętrza - pozwalam Może tam odnajdziemy ...SIEBIE...
  • 0

#825 zxcvbnm2388

zxcvbnm2388

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 05 08 2011 - 12:27

Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 (piecset pietnascie. osiem dziewiec trzy . cztery piec zero)
  • 0

#826 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 08 2011 - 20:24

Jeżeli spotkasz człowieka takiego, co bez słów wie co Cię rani i boli... poda pomocną dłoń w biedzie i niedoli, jak cień stoi zawsze u Twego boku... choć mu czasem ciężko,zawsze stara dotrzymywać Ci kroku... życzy Ci wszystkiego dobrego,by nie spotkało Cię nic złego... to śmiało możesz powiedzieć... mam w życiu szczęście!... spotkałem przyjaciela prawdziwego!
  • 0

#827 emigrantka42

emigrantka42

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisano 07 08 2011 - 20:46

Zmęczony burz szaleństwem, jak statek pijany, Już niczego nie pragnę, jeno wielkiej ciszy I kogoś, kto zrozumie mój żal nienazwany, Kogoś, kto mą bezsłowną tęsknotę usłyszy; Kogoś, kto jasną duszą życie mi przepoi, Iżbym w spokoju bożym wypoczął po męce, Kogoś, kto rozszalałe serce uspokoi ,Kładąc na moje oczy miłosierne ręce. Idę po szczęście swoje. Po ciszę. Do kogo?Którędy? Ach, jak ślepiec! Zwyczajnie - przed siebie. I wiem, że zawsze trafię, którą pójdę drogą, Bo wszystkie moje drogi prowadzą do Ciebie.
  • 0

#828 MAYLO

MAYLO

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1868 postów

Napisano 08 08 2011 - 00:27

Oszukana... Jestem sama,jak ten księżyc na niebie tak Ty tego chciałeś,chciałeś tego dla siebie. Powiedziałeś że kochasz i nie opuścisz mnie nigdy uwierzyłam w to,cóż jak miałam nie wierzyć! Lecz los bywa czasem bardzo smutny Ty zadałeś mi cios bardzo okrutny powiedz chociaż co było tego przyczyną że odszedłeś z tak smutną miną. Nie chcesz.Nie!!!to nie jest wytłumaczeniem... nie odchodź chociaż z nieczystym sumieniem!!!!!!!!

#829 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 11 08 2011 - 04:06

Gdzieś na poboczu, gdzieś za ogródkiem Rozmowę toczyli radość ze smutkiem. Radość do walki była gotowa Takie to rzekła do smutku słowa. Co Ty wyczyniasz, nie jest Ci żal, Że w ludzkich sercach tyle Twych fal. Czy wiesz jak ludzie wyglądają, Kiedy Cię w swoich sercach mają. Więc nie gość tam długo, mówię Ci I swego miejsca ustąp mi. Będą weseli i uśmiechnięci Nie jak przy Tobie, bardzo spięci. I niech Cię smutku wcale nie dziwi Gdy ja w nich jestem, to są szczęśliwi. Rzekł smutek do radości... Oboje wiemy, że raz ty, a raz ja W ludzkich sercach będziemy.
  • 0

#830 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 14 08 2011 - 20:22

Lustrem duszy są oczy, w nich możesz ujrzeć to co w nas jest... w oczach ujrzysz smutek,żal, w oczach widać cały nasz świat dobry i zły... z blaskiem słońca i łzami deszczu, w nich zobaczyć można nadzieję i marzenia... że po burzy wyjdzie tęcza, że świat nabierze barw kolorów i zrobi się piękny... spójrz w oczy,a zobaczysz...głębię Człowieka!
  • 0

#831 MAYLO

MAYLO

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1868 postów

Napisano 18 08 2011 - 01:32

Racje masz Kobieto :)) Miłego śnienia.

#832 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 20 08 2011 - 20:59

Jest tyle w świecie smutku i zła Jest tyle niezrozumienia niełatwy jest dzisiejszy świat nie ma w nim spełnienia. Człowiek na głowie mógłby stać i tak dopadną go zwątpienia Zbyt wielu kopie lezącego by zmienić dzisiejszy świat. Chciałem żyć inaczej,nadzieje miałem, nie marzenia dziś powoli nadzieja gaśnie zakopane głęboko są marzenia Zbyt wiele kłamstwa i zabawy człowiekiem Zbyt wiele łez wylanych by jeszcze uwierzyć Mimo to ciągle próbuje bo może podniesie się leżący może przestana kopać? Może zauważą ze inny nie znaczy gorszy może zrozumieją, wyschną łzy może zaczną żyć inaczej,lepiej ,łatwiej może ja sam zacznę?? może.............
  • 0

#833 Konto usunięte(83626)

Konto usunięte(83626)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 24 09 2011 - 15:17

Nie, miłość nie jest wszystkim: to nie pokarm, napój, nie sześć godzin snu w nocy i nie dach nad głową, nie koło ratunkowe, którego się łapią tonący, wynurzając się i znowu niknąć. Nie jest tchem zaczerpniętym w duszące się płuca, tlenem dla krwi czy gipsem dla pękniętej kości; A jednak wciąż - w tej chwili także - ktoś się rzuca w objęcia śmierci, woląc ją niż brak miłości. Edna St. Vincent Milley Jednak miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka. Paulo Coehlo Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę. Kurt Cobain .....
  • 0

#834 Butterflyxxl

Butterflyxxl

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 12 2011 - 00:51

To jest Ptakon (…) Ojciec ptaków, czyli ich kokon, w którym pomieszkuje tysiąc trzysta piskląt wronich, siedemset szternaście gawronich i milion kawczych! (…) W dniu sądnym Ptakon rozpęknie się, a one rozfruną się we cztery strony świata, na północ i południe (…) na wschód i zachód, do wszystkich krajów poszybują wydziobać grzesznikom oczy! Ptakon, W.Horwarth
  • 0

#835 Konto usunięte(107945)

Konto usunięte(107945)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisano 20 12 2011 - 11:49

Dziękuję za piękną wzruszającą modlitwę Co poruszyła moje smutne serce Dziękują za Twoją wrażliwą duszę I za optymizmu okruszek Wciąz upadam pod zbyt cięzkim krzyżem I proszę Boga o pomoc Podnoszę się cierpieniem wmocniona Bo czuję opiekuńcze skrzydla Anioła Dziękuję ze są tacy ludzie jak Ty Może nie zawsze spełniją się sny Ale wraca wiara w dobroć drugiego czlowieka I już tak się nie martwisz że za drzwiami smutek czeka
  • 0

#836 Konto usunięte(107945)

Konto usunięte(107945)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisano 31 12 2011 - 15:56

Obecny rok,ponoć Stary kończy swe życie Wszyscy oczekują Nowego w zachwycie, Nadziei pełni na lepsze zapomnieli o poprzednim Sylwestrze Siedzieli sami,czy balowali W Starym Roku tez wiele nadziei pokładali. już panie szykują się na nowy bal panowie szukają dam wielu jednak siedzi cichutko,samotnie pracuje w te noc balowa wielu nie spotka żadne dobre słowo a kiedyś?? ...tez mieli nadzieje
  • 0

#837 galejola

galejola

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisano 31 12 2011 - 17:57

Nadzieja, jest matką głupców...no cóż, każdą matkę trzeba kochac...
  • 0

#838 wladyslaw606

wladyslaw606

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 11939 postów

Napisano 31 12 2011 - 20:25

To my sami jestesmy nadzieja dla siebie i innych...

#839 jebaczagain

jebaczagain

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 01 01 2012 - 14:44

wladziu jak na ciebie patrze, to mysle ze ty jestes nadzieja:) takiej powierzchni twarzy jescze w zyciu ne widzialem:):)
  • 0

#840 Konto usunięte(119035)

Konto usunięte(119035)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1431 postów

Napisano 13 01 2012 - 18:34

Często myślę o tym dniu widzenia, który pełen będzie zdziwienia nad tą Prostotą, z której świat jest ujęty, w której przebywa nietknięty aż dotąd - i dalej niż dotąd. A wtedy konieczność prosta coraz większą staje się tęsknotą za owym dniem, który wszystko obejmie tak niezmierną Prostotą, miłosnym tchem." Marcin Styczeń
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników