Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam pracy jako pilarz-drwal

praca fizyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 badkowski

badkowski

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 12 2013 - 18:42

Witam wszystkich forumowiczów.

Na wstępie chciał bym zaznaczyć , że jestem nowy na forum .

Mieszkam w Polsce ale sytuacja rodzinna zmusza mnie do wyjazdu i w sumie się ciesze bo w Polsce to już brak przyszłosci...

Dobra wracając do tematu to jest tak:

Szukam pracy fizycznej w Niemczech jako pilarz drwal . Posiadam uprawnienia jako operator pilarek spalinowych i wykaszarek , a do tego Operatora podnośników koszowych samojezdnych , zamontowanych na pojeździe.

W polsce dorywczo pracowałem w lasach przy wyrębach i wycince , a często w mieście przy wycince drzew z podnośników i za pomocą technik arborystycznych .

Był bym bardzo wdzięczny za jakąś pomoc , ale nie mam na myśli żeby ktoś mi załatwiał tą prace tylko co kolwiek podpowiedział albo podał jakieś namiary.

Jeżeli chodzi o język to nie stety niemiecki znam podstawowy , kilka lat temu pracowałem sezonowo w niemczech bez polaków i w bardzo krótkim czasie zacząłem się dogadywać po niemiecku jeżeli chodzi o miejsce i czynności w pracy, a komunikatywnie mówię po angielsku i z tym językiem w sumie nie mam problemów co do samego porozumienia się .

Dodatkowo chce zaznaczyć , że nie sama praca w lesie mnie interesuje ale jaka kolwiek praca fizyczna.

Mam doświadczenie w pracach budowlanych z wykorzystaniem drewna jako materiału konstrukcyjnego/budowlanego (tarasy drewniane , podłogi z deski panelowej , dpniczki drewniane itd).

Z góry dziękuje za odpowiedzi i

• 0

#2 artusn

artusn

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:06

Agencja pracy (nr wpisu do rej. agencji zatrudnienia 9087) poszukuje osób do pracy w Niemczech z uprawnieniami na piłę. 

Wymagany język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie w pracy z piłą . 
Mile widziany własny samochód. 

Proszę przesyłać CV na adres (w temacie proszę pisać \"pomoc kuchenna\"): 
ewelina@azdp.eu

nie wiem dlaczego w tytule trzeba wpisać "pomoc kuchenna",ale byłem za pośrednictwem tej agencji w parcy w Danii i nie było żadnych problemów.

spróbuj :-) pozdrawiam.

• 0

#3 jacintoromeo

jacintoromeo

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2182 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:19

Agencja pracy (nr wpisu do rej. agencji zatrudnienia 9087) poszukuje osób do pracy w Niemczech z uprawnieniami na piłę. 

Wymagany język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie w pracy z piłą . 

ewelina@azdp.eu

nie wiem dlaczego w tytule trzeba wpisać "pomoc kuchenna",ale byłem za pośrednictwem tej agencji w parcy w Danii i nie było żadnych problemów.

Konkretna podpowiedz.Tak sprobuj poszukac najpierw w internecie w Agencjach Posrednictwa Pracy w tych konkretnych zawodach.Warunki zatrudnienia polskie ale placa niemiecka.Jak cos znajde w internecie to tu napisze.

#4 jacintoromeo

jacintoromeo

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2182 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:26

ewelina@azdp.eu

Popatrz na te strone z internetu:http://de.gigajob.co...Holzfäller.html

#5 badkowski

badkowski

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:37

Dziękuję wszystkim za tak szybkie odpowiedzi i pomoc :)

cichy50 tak w tatrach potrzebuja ale spróbuj tam sie dostać to szkoda gadać , ja już tam też szukałem ofert...

• 0

#6 kazik865

kazik865

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:39

Cichy 50..zastanawiam sie ile twoja matka musiala sniegu wjebac zeby takiego balwana zrobic..idz dalej pic po budowie bo tu nic po Tobie ...

• 0

#7 artusn

artusn

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:40

w tatrach tez szukaja.

budoj polske a nie niemcy.

polak jestes! wiec badz dobrym patriota

a w tej agencji to chyba trzeba ta ewke w kuchni zerznac

ciebie powinien ktoś zerżnąć.jak cię dupa będzie boleć,to nią się zajmiesz a nie wypisywaniem bzdur.

• 0

#8 kazik865

kazik865

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:47

Boze daj temu czlowiekowi raz szanse uzyc mozgu..o nic wiecej nie prosze..bo on tez na nic nie zasluguje..

• 0

#9 badkowski

badkowski

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:49

Panowie dajcie spokuj z tymi wpisami , ja tutaj szukam pomocy , a nie chce mi się czytać tych waszych dogryzek wobec siebie i jak coś to stwórzcie sobie temat i tam sobie wrzucajcie, ok ??

• 0

#10 jacintoromeo

jacintoromeo

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2182 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:50

a moze ty masz ochote? pedale jeden!

Hej,hej..spokojb tam ,bez ublizania!

#11 kazik865

kazik865

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:52

wiesz ,slyszalem ,ze twoj ojciec chcial ci przekazac masarnie..probowal Ci wytlumaczyc obsluge maszyny do robienia kielbasy..tzn..wsadzasz barana..bzz ..wyciagasz kielbase..Jednak byles na tyle tepy ,ze nie pojales i spytales czy jest maszyna do ktorej wsadzasz kielbase i wyciagasz barana..tata odpowiedzial TAK!!! TWOJA MATKA :)

• 0

#12 Amelka22

Amelka22

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4592 postów

Napisano 30 12 2013 - 19:57

jancin

Napisano 2 minut temu
cichy50, dnia 30 Gru 2013 - 19:46, napisał:
a moze ty masz ochote? pedale jeden!
Hej,hej..spokojb tam ,bez ublizania!

tu jeszcze tylko brakuje kij do beizbola po za tym wszystko okej !!!!

#13 leon11

leon11

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 01 01 2014 - 11:46

osobiscie nie polecam agencje bo to wiadomo ze agencja zarabia lepiej  stronki meinestadt,kimeta etc... i musisz dzwonic i rozmawiac ale wiadomo ci co ogłaszaja sie to słabo płaca tylko punkt zaczepienia i między czasie szukac innej :) -przerabiałem to sam i pracuje w lesie

• 0

#14 badkowski

badkowski

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 01 2014 - 19:54

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi .

I od razu Wszystkiego Dobrego w nowym roku !!!!!!!!!!!! NIECH BEDZIE LEPSZY O POPRZEDNIEGO !!!!!!!!

Mi niestety zaczął się pechowo , bo w nowy rok rozwaliłem kolano jeżdząc konno i pięknie mi je zszyli żebym nie miał dziury w nodze :)

Więc niestety narazie moje plany wyjazdowe są zawieszone...

• 0

#15 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 17595 postów

Napisano 02 01 2014 - 20:12

Rychlego powrotu do zdrowia!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników