Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie sie odmlodzic

mlodosc zdrowie uroda blizny operacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Izabelak

Izabelak

Member

• Zbanowani
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 11 2013 - 12:12

Pojawila sie juz w Europie nowa firma, ktora wprowadzila unikalne produkty na bazie

Doroslych Komorek Macierzystych jak rowniez innych wynalazkow najnowszej medycyny.

Jeunesse Global proponuje wyjatkowe, naturalne kosmoceutyki oraz nutraceutyki

oparte na innowacyjnych produktach odmladzajacych i pielegnujacych.

Produkty, ktore przedluzaja mlody, zdrowy wyglad ale rowniez odmladzaja.

Zapewniaja dobre samopoczucie, wzmacniaja zdrowie, stanowia doskonala profilaktyke

chroniac przed chorobami, dodaja sil witalnych, pomagaja rozwiazac wiele problemow 
dotyczacych naszego zdrowia i wygladu.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniedzy!! Załączony plik  jen. befor after + luminesce.jpg   74.01 KB   0 Ilość pobrań

#2 BUSCHIDO

BUSCHIDO

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 11 2013 - 13:12

I naprawde myslisz ze ktos to kupi ?? czegos takiego to juz dlugo nie slyszalem,taki bzdet jak kremy na celolity ;-)))))

jak chcesz sie odmlodzic to znajdz sobie mlodszego faceta ha ha

• 0

#3 Izabelak

Izabelak

Member

• Zbanowani
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 11 2013 - 14:01

I naprawde myslisz ze ktos to kupi ?? czegos takiego to juz dlugo nie slyszalem,taki bzdet jak kremy na celolity ;-)))))

jak chcesz sie odmlodzic to znajdz sobie mlodszego faceta ha ha

Witaj Bushido, dlaczego cos negujesz jesli jeszcze nie sprobowales, poczytaj o nowych technologiach doroslych komorek macierzystych, mysle ze warto zdobyc nowa wiedze, poczytaj kto i za co otrzymal nagrode Nobla w 2009 r w dziedzinie medycyny. To nie sa zarty, to sie dzieje naprawde tylko malo kto sie tym jeszcze interesuje wiec nie wiedza. Teraz nie trzeba chodzic do biblioteki i szukac publikacji, internet to skarbnica wiedzy wiec warto skorzystac.

Pozdrawiam niedowiarka, zapraszam do przetestowania, Jeunesse w swej ofercie posiada kilka unikalnych produktow wiec pewnie znajdziesz cos dla siebie. Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniedzy :)

#4 an1

an1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 11 2013 - 14:05

Dobry produkt nie potrzebuje reklamy, sam sie obroni....nastepna firma ktora obiecuje cuda na kiju, aby tylko zarobic na naiwnych klientkach...

• 0

#5 Izabelak

Izabelak

Member

• Zbanowani
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 11 2013 - 14:18

Dobry produkt nie potrzebuje reklamy, sam sie obroni....nastepna firma ktora obiecuje cuda na kiju, aby tylko zarobic na naiwnych klientkach...

Wyprobuj i sam/a sprawdzisz czy sie obroni :) To jest ogloszenie a nie reklama w TV czy w gazecie.  Pozdrawiam

#6 an1

an1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 11 2013 - 14:57

Wyprobuj i sam/a sprawdzisz czy sie obroni :) To jest ogloszenie a nie reklama w TV czy w gazecie.  Pozdrawiam

Ogloszenie to tez forma reklamy. Z calym szacunkiem, ale nie zwyklam kupowac kota w worku, nawet zwrot pieniedzy nie jest przekonywujacy ( bo nie ma zadnej gwarancjio, ze firma je zwroci), moze...gdybym dostala produkt za darmo, ale i tak uwazam , ze efekty za zalaczonych zdjeciach to robota skalpela,itp.,takich bruzd na czole zadne mazidlo nie usunie. Pozdrawiam :)

• 0

#7 an1

an1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 11 2013 - 14:59

Jak sie odmlodzic? Wycofac cukier ze swojego menu ! 

Zgadzam sie, zdrowa dieta oraz zdrowy tryb zycia to podstawa dobrego i mlodego wygladu !!!

• 0

#8 Izabelak

Izabelak

Member

• Zbanowani
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 11 2013 - 15:23

Ogloszenie to tez forma reklamy. Z calym szacunkiem, ale nie zwyklam kupowac kota w worku, nawet zwrot pieniedzy nie jest przekonywujacy ( bo nie ma zadnej gwarancjio, ze firma je zwroci), moze...gdybym dostala produkt za darmo, ale i tak uwazam , ze efekty za zalaczonych zdjeciach to robota skalpela,itp.,takich bruzd na czole zadne mazidlo nie usunie. Pozdrawiam :)

Tak zagadzam sie, ogloszenie to rowniez forma reklamy, jednak co dzis nie jest reklamowane? Codziennie spozywasz produkty a co drugi z nich jest reklamowany :)

To ze nie wierzysz w dzialanie, wogole mnie nie dziwi, ja jak obejrzalam zdjecia to powiedzialam, ze w foto shop dzis mozna wszystko zrobic.

Jednak mialam spore problemy ze skora dlatego mimo wszystko postanowilam wyprobowac a probowalam juz wielu preparatow to tez jeden wiecej nie robil roznicy.

Ja jestem zadowolona, znam osobiscie wiele zadowolonych osob, znam wiele przez internet ktore rowniez sa zadowolone.

Musze nadmienic ze produkty Jeunesse to kilka pozycji, dzialaja holistycznie wiec stosowane sa do wewnatrz organizmu oraz na skore od zewnatrz. 

Wiele osob ma problemy z tradzikiem czy bliznami potradzikowymi, brakiem kolagenu i elastyny, plamy starcze czy watrobowe itd. w ofercie Jeunesse kazdy znajdzie cos dla siebie.

Pozdrawiam Izabela

#9 Izabelak

Izabelak

Member

• Zbanowani
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 11 2013 - 15:25

#10 MaxMix

MaxMix

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1173 postów

Napisano 27 11 2013 - 20:13

Tak zagadzam sie, ogloszenie to rowniez forma reklamy, jednak co dzis nie jest reklamowane? Codziennie spozywasz produkty a co drugi z nich jest reklamowany :)

To ze nie wierzysz w dzialanie, wogole mnie nie dziwi, ja jak obejrzalam zdjecia to powiedzialam, ze w foto shop dzis mozna wszystko zrobic.

Jednak mialam spore problemy ze skora dlatego mimo wszystko postanowilam wyprobowac a probowalam juz wielu preparatow to tez jeden wiecej nie robil roznicy.

Ja jestem zadowolona, znam osobiscie wiele zadowolonych osob, znam wiele przez internet ktore rowniez sa zadowolone.

Musze nadmienic ze produkty Jeunesse to kilka pozycji, dzialaja holistycznie wiec stosowane sa do wewnatrz organizmu oraz na skore od zewnatrz. 

Wiele osob ma problemy z tradzikiem czy bliznami potradzikowymi, brakiem kolagenu i elastyny, plamy starcze czy watrobowe itd. w ofercie Jeunesse kazdy znajdzie cos dla siebie.

Pozdrawiam Izabela

ladny bajer, ucza na spotkaniach,

niestety dzis kazdy produkt to tylko kasa,

maja gdzies czy dziala czy nie,

zreszta dzisiaj nikt nie zrobi niczego zeby tak naprawde pomagalo, bo skonczy sie biznes,

smutne,ale prawdziwe

• 0

#11 VIPKrzysztof

VIPKrzysztof

Newbie

• Zbanowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 12 2013 - 19:07

Witam.

Polecam dużo ruchu, uśmiechać się do ludzi i do siebie też i preparat Livelon'+ firmy Vision International People Group.

więcej na:

www.vipgroup.net

Załączony plik  s9.jpg   45.81 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  LiveLon', porównanie.jpg   112.18 KB   1 Ilość pobrań

#12 sun35

sun35

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3540 postów

Napisano 08 12 2013 - 20:01

:wacko: 

Witam.

Polecam dużo ruchu, uśmiechać się do ludzi i do siebie też i preparat Livelon'+ firmy Vision International People Group.

więcej na:

www.vipgroup.net

attachicon.gifs9.jpg

attachicon.gifLiveLon', porównanie.jpg

Syf....syf....i jeszcze raz syf !!!!! :wacko:  :wacko: 

• 0

#13 ElsaRuda

ElsaRuda

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 7325 postów

Napisano 08 12 2013 - 20:19

Nie pomoże puder,róż...kiedy gęba stara już :lol:

#14 wojcieszko

wojcieszko

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 10 12 2013 - 10:54

Nie bez powodu mówimy sport to zdrowie, ruch jakakolwiek form rekreacji,dieta,nawet gdyby kremy które polecasz miały jakiś zbawienny wpływ na poprawienie Twojej kreacji,to z laską Ci już nie do twarzy,wiem wiem wszystkie Panie łapią się wszelkich sposobów ,wszystko to chemia tj{ingerencja z zewnątrz} :)

• 0

#15 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisano 10 12 2013 - 18:28

Ja sie odmladzac nie musze, ale ciekawi mnie to, dlaczego firma gwarantuje efekty lub zwrot pieneidzy?! Skoro jest to taki pewny produkt, to dlaczego nie spisac umowy, ze jesli np. produkt zadziala wtedy dokonuje sie platnosci. Skoro daja gwarancje zwrotu to niech dadza wybrobowac bez ponoszenia kosztow. Jesli jest taki cudowny to zadziala i na bank kazdy kupi kolejny krem czy co to tam jest. Firma nie ma sie czego obawiac :)

• 0

#16 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisano 10 12 2013 - 18:33

a kremy na cellulit to najwieksza sciema:) Cellulit to nic innego jak odwodniony organizm czyli odwodnione komorki tluszczowe, ktore zaczynaja sie zbrylac i wtedy sa mocno widoczne. Ja nie jestem  szczupla, ale celulu nie posiadam  bo pije dozo wody, spaceruje, plywam. Sa tabletki, ktore pomagaja, ale dzialaja one tylko na odpwoiednim nawodnieniu organizmu i nawilzeniu skory, nie pijac wody i tak nie ma efektow :) A to akurat wiem od moich szczuplutkich kolezanek, ktore wypijaja 1 kawe dziennie i walcza z celulem nieustannie.

• 0

#17 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisano 10 12 2013 - 18:41

Komorki macierzyste sa fakytcznie bardzo przydatne i wiele chorob mozna za pomoca uleczac, ale najlepiej gdyby to byly wlasne, a nie wyhodowane w probowce i jeszcze dowalona chemia w kremiku, ktory ma zdzialac cuda. Poza tym ostatnio technika  i najnowsze innowacje chyba za bardzo ingeruja w nature i sa tego przykre przypadki, dzis nowosc za kilka lat miliony podrobek i ogromne problemy . Skoro mam miec zmarszczki to bede je miec - starzejmy sie z godnoscia jak to mowia :)

• 0

#18 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisano 10 12 2013 - 18:44

Sport i masaze to jest jedyna dobra methoda oraz jak juz pisalas duzo pic

dokladnie im plastyczniejsze, nie wychudzone i nie odwodnione cialo tym dluzej mlode :) Nie pisze tego ze wzgledu na to , ze szczupla nie jestem, fakt przytylam i chcialabym co nieco zrzucic, ale nie do mojej starej wagi bo pewnie dzis wygladalabym duuuuzo starzej, a tak ani 1 zmarzszcki :)

• 0

#19 Applefrau

Applefrau

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisano 10 12 2013 - 18:55

Sport i masaze to jest jedyna dobra methoda oraz jak juz pisalas duzo pic

Dużo pic wódki....bo konserwuje :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mlodosc, zdrowie, uroda, blizny, operacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników