Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co robicie w niedziele?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 12auslander

12auslander

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8946 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:44

Nic?

Gnijecie w wyrze z przerwami jedynie na jedzenie, papierosa, siku i kupe?

Wstajecie rano, jecie sniadanko i ruszacie gdzies?

Pracujecie, dorabiacie na Basis?

Zaspani wlaczacie lapka, wchodzicie na MP i tak caly dzien?

Wstajecie z bolem glowy i trampkiem w gebie, pijecie kilka piw na kaca i idziecie dalej spac?

Chodzicie na dlugie spacery z dziecmi lub z psem?

Przygotowujecie sobie pyszny obiadek i zarelko na kolejne dni, bo w tygodniu praca pochlania caly czas?

Robicie porzadki w domu, dekorujecie, moze troszke cichutko remontujecie?

Cieszycie sie zyciem rodzinnym, bo calotygodniowy zapieprz nie pozwala na to?

Myjecie, odkurzacie i picujecie auto albo montujecie w nim jakis nowy bajerek? Lub motocykl albo rower?

Nie wylazicie z wyrka z partnerem/ ka lub jako zamiennik trzepiecie przy filmie na lapku?

Planujecie prace w przyszlym tygodniu, rozliczacie zeszly, bo jestescie mala firma?

Chodzicie na basen, do sauny, fitness clubu, biegacie i spedzacie zdrowo czas?

Obliczacie ile zarobiliscie na czarno w zeszlym tygodniu i kombinujecie jak dorobic do socjalu w przyszlym tygodniu?

Wyrywacie sie z domu na kilka godzin zeby odwiedzic kochanke/ ka?

Relaksujecie sie przy dobrej ksiazce, filmie, krzyzowkach, szydelkowaniu, sklejaniu samolotow, pisaniu wierszy... ?

Gnijecie w domu, chodzac z kata w kat i ubolewacie, ze jedyne znajomosci to te wirtualne?

Siedzicie zamysleni nad kolejnym kubkiem kawy i narzekacie jakie to zycie pogmatwane jest? I tak nikt nie uslyszy, bo jestescie sami.

Wisicie na telefonie i obdzwaniacie wszystkich w Polsce, bo w tygodniu nie ma na to czasu?

Od samego rana odwiedzacie wszystkiech znajomych w okolicy (nie wazne, czy oni tego chca, czy tez nie), bo tutaj trafi sie sniadanie, tam poczestuja obiadem, gdzies indziej bedzie kawa z ciachem... ?

Robicie porzadki w szafach i piwnicy? Wyciagacie ciuchy i obuwie zimowe, chowacie letnie?

Spicie ile wlezie, pijecie kawe, cos zjecie i patrzycie w tv, bo przeciez niedziela to nuda?

Pztrzycie zza firanki na podworko i zazdroscicie sasiadowi, bo przygotowuje do odpoczynku zimowego swoj samochod campingowy, Porsche cabrio i zabytkowe Nsu? "Ale ten gupi kartofel ma kasy, a ja tluke sie starym BMW. Ukradl czy co?".

Planujecie Sylwestra i zimowe wypady na narty, patrzycie w kalendarz kiedy wypada Wam dlugi weekend i rezerwujecie pokoj w motelu w Alpach szwajcarskich? Przy okazji niedzieli sprawdzicie sprzet narciarski i wszystkie niezbedne ciuchy.

A moze przekopujecie kolejne strony z ofertami wyjazdu do cieplych krajow w okresie swiatecznym?

Maltretujecie strone amazon.de, bo wkrotce zaczyna sie swiateczna akcja darmowych przesylek? 

Golenie, podcinanie wlosow, depilacja, manicure, pedicure, sztuczne pazurki? Niedziela temu sprzyja.

Cala niedziele poswiecacie na gry on-line?

Wiecie, ze on/ ona pojawia sie na MP jedynie w niedziele wiec wstajecie switkiem i szykujecie "cieta riposte", ktora zwali przeciwnika z nog, a Wam wzrosnie grono wielbicieli i wzdychaczy "Ach und Ohhh"?

Idziecie do kina, kawiarenki z lodami, restaurcji, cala niedziele spedzacie na wyzerce poza domem?

Liczycie kazdy cent, sumujecie i zastanawiacie sie na czym by jeszcze zaoszczedzic, zeby pokazac sie znajomym podczas wypadu do Polski?

Jest pewnie jeszcze wiele innych ciekawych lub mniej ciekawych propozycji na spedzenie czasu w niedziele.

Milej niedzieli zycze!

• 0

#2 MIRO 1972

MIRO 1972

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 3481 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:51

Siemka,

_Pingwinek,jak bym Ci sie zaczal spowiadac,ulozyl bys _dywan_pod sam_Rzeszow.

-ale narazie _ostawie sobie -wycieraczke-ot,tak-tam_i_spowrotem,,po takiej nocy-tam i _spowrotem.

_poludnie nadejdzie-tam_i spowrotem,i tak w kolo,jak-srubka co ma gwin zepsuty i nie moze _zahhacyc,,,tam i znowu_nazaddd.

_dobry temat,ciezko jednak sie skupic,co bym wolal-robic,,nawet leniuchowac sie mi _nie chce.....ale,,ale-na sex-mam pociag,,hejjjj,i chyba pomyslim    _SAM_i...narki_cabanku,jak cos uzbierasz z tych mysli-wklejjjjjjjjjjjjjjj... :)

#3 Amelka22

Amelka22

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4592 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:52

Witam
Milego dnia zycze

15. ...............tak

#4 12auslander

12auslander

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8946 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:52

Siemanko MAS :)

Na lodeczcie pewnie poplywasz tez :)

• 0

#5 `°´~babka~`°´

`°´~babka~`°´

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7117 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:54

:D ...nosz zadal temat i go wykonczyl hihi...pozostaje  jeszcze WYCIECZKA NA MARSA, strzelanie z procy i wojna, ale nie wiem, moze jednak najpierw ten rosol :P

• 0

#6 PanTakeda

PanTakeda

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1912 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:55

Bylo tam cos o Niedzielnym seksie i sniadanku w lózeczku????????????? :D

Bo zaczalem czytac i tam cos o kupie bylo itd.... i mnie odrzucilo :D

#7 ml408

ml408

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1548 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:56

Nic?

Wstajecie z bolem glowy i trampkiem w gebie, pijecie kilka piw na kaca i idziecie dalej spac?

Przygotowujecie sobie pyszny obiadek i zarelko na kolejne dni, bo w tygodniu praca pochlania caly czas?

Myjecie, odkurzacie i picujecie auto albo montujecie w nim jakis nowy bajerek? Lub motocykl albo rower?

Nie wylazicie z wyrka z partnerem/ ka lub jako zamiennik trzepiecie przy filmie na lapku?

Planujecie prace w przyszlym tygodniu, rozliczacie zeszly, bo jestescie mala firma?

Obliczacie ile zarobiliscie na czarno w zeszlym tygodniu i kombinujecie jak dorobic do socjalu w przyszlym tygodniu?

Relaksujecie sie przy dobrej ksiazce, filmie, krzyzowkach, szydelkowaniu, sklejaniu samolotow, pisaniu wierszy... ?

Gnijecie w domu, chodzac z kata w kat i ubolewacie, ze jedyne znajomosci to te wirtualne?

Siedzicie zamysleni nad kolejnym kubkiem kawy i narzekacie jakie to zycie pogmatwane jest? I tak nikt nie uslyszy, bo jestescie sami.

Wisicie na telefonie i obdzwaniacie wszystkich w Polsce, bo w tygodniu nie ma na to czasu?

Od samego rana odwiedzacie wszystkiech znajomych w okolicy (nie wazne, czy oni tego chca, czy tez nie), bo tutaj trafi sie sniadanie, tam poczestuja obiadem, gdzies indziej bedzie kawa z ciachem... ?

Robicie porzadki w szafach i piwnicy? Wyciagacie ciuchy i obuwie zimowe, chowacie letnie?

Spicie ile wlezie, pijecie kawe, cos zjecie i patrzycie w tv, bo przeciez niedziela to nuda?

Pztrzycie zza firanki na podworko i zazdroscicie sasiadowi, bo przygotowuje do odpoczynku zimowego swoj samochod campingowy, Porsche cabrio i zabytkowe Nsu? "Ale ten gupi kartofel ma kasy, a ja tluke sie starym BMW. Ukradl czy co?".

Planujecie Sylwestra i zimowe wypady na narty, patrzycie w kalendarz kiedy wypada Wam dlugi weekend i rezerwujecie pokoj w motelu w Alpach szwajcarskich? Przy okazji niedzieli sprawdzicie sprzet narciarski i wszystkie niezbedne ciuchy.

A moze przekopujecie kolejne strony z ofertami wyjazdu do cieplych krajow w okresie swiatecznym?

Maltretujecie strone amazon.de, bo wkrotce zaczyna sie swiateczna akcja darmowych przesylek? 

Golenie, podcinanie wlosow, depilacja, manicure, pedicure, sztuczne pazurki? Niedziela temu sprzyja.

Wiecie, ze on/ ona pojawia sie na MP jedynie w niedziele wiec wstajecie switkiem i szykujecie "cieta riposte", ktora zwali przeciwnika z nog, a Wam wzrosnie grono wielbicieli i wzdychaczy "Ach und Ohhh"?

Idziecie do kina, kawiarenki z lodami, restaurcji, cala niedziele spedzacie na wyzerce poza domem?

Liczycie kazdy cent, sumujecie i zastanawiacie sie na czym by jeszcze zaoszczedzic, zeby pokazac sie znajomym podczas wypadu do Polski?

Jest pewnie jeszcze wiele innych ciekawych lub mniej ciekawych propozycji na spedzenie czasu w niedziele.
Milej niedzieli zycze!

nareszcie jedna osoba napisała dla tych glabow niektórych kim naprawdę są
niech odprawia to wraki i czytają to codziennie moze w końcu staną się ludźmi brawo takich jak ty trzeba wiecej to inaczej nas bedą
postrzegac i uważać pozdrawiam

#8 `°´~babka~`°´

`°´~babka~`°´

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7117 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:56

- Kanalio, ale w tydniu tela tego sexiora, to moze w dziedzieRle se odsapnac warto? :P

• 0

#9 MIRO 1972

MIRO 1972

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 3481 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:58

Siemanko MAS :)

Na lodeczcie pewnie poplywasz tez :)

nieeeeeeeeeee,sucho sie zrobilo,ale i Pani-zara wstanie_pozamiata Ci -Ona.

-obym tym wioselkiem nie zebral po -garbie-ooo i widzisz_tego_nie ujelismy....cabanku,a moze sie i -trafic..narki...tam i spowrotem.

Ps.wklej cos,a jak nie umiesz_popros -diabelka,On  cos_zmaluje,jakies golebie ,,,chociaz ,,na -linie........ :rolleyes:

#10 12auslander

12auslander

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8946 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:59

:D ...nosz zadal temat i go wykonczyl hihi...pozostaje  jeszcze WYCIECZKA NA MARSA, strzelanie z procy i wojna, ale nie wiem, moze jednak najpierw ten rosol :P

Babka, strzelanie z procy mozesz zakwalifikowac do zdrowego spedzania czasu :)

Bylo tam cos o Niedzielnym seksie i sniadanku w lózeczku????????????? :D

Bo zaczalem czytac i tam cos o kupie bylo itd.... i mnie odrzucilo :D

Kanalia, a wyobrazasz sobie poranna kawe i papierosa bez kupy? :) :) Ja nie :) :)

• 0

#11 jotka246

jotka246

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisano 17 11 2013 - 09:59

siódemka pasuje ..tyle ,że bez pieska

wcześniej pyszny obiadek, :)

• 0

#12 12auslander

12auslander

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8946 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:01

Bawcie sie dobrze, ja Was juz opuszczam i bede spedzal czas :)

• 0

#13 Matylduska

Matylduska

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:05

Nic?

Milej niedzieli zycze!

ciezka sprawa

#14 **Helen**

**Helen**

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8196 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:13

Ja niedziele mam tylko dla siebie, nikt i nic nie obchodzi mnie,robie to na co tylko mam ochote :)  ;)

Potrzebuje spokoj ,zadnych gosci,schadzek!

• 0

#15 zorica

zorica

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 9728 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:20

bylo tez cosik o basenie...

dobry pomysl na popoludnie ;)

#16 Matylduska

Matylduska

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:22

licze kafelki po raz wtory ,i mysle co przeczytac,bo srodki czystosci sie mi skonczyly,etykietki odpadly,he

#17 zorica

zorica

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 9728 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:26

idz do lozka..

i...zacznij od tych podchodow ;)

#18 ml408

ml408

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1548 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:29

a ja słucham Balkanica piersi to jest gut

#19 mptadych

mptadych

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2942 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:30

Kanalia, a wyobrazasz sobie poranna kawe i papierosa bez kupy? :) :) Ja nie :) :)

#20 mptadych

mptadych

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2942 postów

Napisano 17 11 2013 - 10:32

Cholera aż się przeliczyłam z radości bo nie wiem czy kafelki policzone?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników