Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do Admina.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kora72

kora72

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 31 07 2013 - 22:49

Mogę wiedzieć dlaczego usuwane są moje ogłoszenia dotyczące legalnego zatrudnienia? Rzecz jasna odpowiedzi nie będzie i nigdy nie było gdy zadałam to pytanie:)

• 0

#2 TomColonia

TomColonia

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisano 01 08 2013 - 05:45

konkurencje sie wycina...

• 0

#3 oed1953

oed1953

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1135 postów

Napisano 01 08 2013 - 05:46

bo to nie ten dzial-----dam prace

• 0

#4 kora72

kora72

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 08 2013 - 08:29

Mam wrażenie, że największe przywileje na tym portalu mają oszuści, niestety:-(. Szkoda, że Admin nie potrafi wysilić się nieco i odpowiedzieć na wysłaną niejednokrotnie wiadomość. Żałosne.......

• 0

#5 coca

coca

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 321 postów

Napisano 01 08 2013 - 08:35

Mam wrażenie, że największe przywileje na tym portalu mają oszuści, niestety:-(. Szkoda, że Admin nie potrafi wysilić się nieco i odpowiedzieć na wysłaną niejednokrotnie wiadomość. Żałosne.......

Poprzednik już napisał, ze jesteś w złym dziale!
  • 0

#6 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 17596 postów

Napisano 01 08 2013 - 09:10

Gosia, szczerze mówiac, to, co oferujesz nie jest "normalnym" zatrudnieniem.

• 0

#7 kora72

kora72

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 08 2013 - 10:11

andr-opole, czemu tak sadzisz? Umowa dystrybutorska z firmą działającą na rynku od 9 lat, sądzę, że jest. To nie jest firma drucik, która dziś jest, a jutro jej nie ma. 

Odnośnie działu, to fakt moja pomyłka, tak to jest jak ma się 3 minuty na napisanie czegokolwiek:)

Nie zmienia to faktu, iż oferowałam wielokrotnie inne możliwości zatrudnienia i moje ogłoszenia w dziale ogłoszeń o pracę były usuwane, a wielu ogłoszeniodawców, którzy oferowali pomoc w znalezieniu pracy "za kasę" nie byli do ruszenia. Nie wiem czemu, ale mniejsza o to.

• 0

#8 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 17596 postów

Napisano 01 08 2013 - 10:22

Zatrudnienie jest scisle zwiazane z "umowa o prace". Ty z kolei szukasz raczej tzw. " samodzielnych handlowców".

Jezeli nie rozrózniasz tych spraw, to podejrzewam, ze zabrales sie do rzeczy, o których nie masz zbyt duzo pojecia, a to nie wrózy owocnej i bezproblemowej wspólpracy na zasadzie obustronnych korzysci.

Tak wiec sugerujesz niecalkiem to, co oferujesz... Móglbym nazwac to bardziej drastycznie.

Od tego typu ogloszen jest odpowiednia rubryka "wspólpraca".

Ponadto... spamujesz w kazdej kategorii.

• 0

#9 kora72

kora72

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 08 2013 - 10:53

Masz po części rację. Nie mniej jednak, jak wspomniałam, pomyłka odnośnie działu owszem, co do reszty, nie koniecznie. Dzięki za uwagi, możesz śmiało nazwać to jak uważasz, ja nie obawiam się krytyki, wręcz uważam ją za bardzo cenną.

Co do zatrudnienia, owszem, umowa o pracę jest jedną, lecz nie jedyną forma zatrudnienia. O tym pewnie wiesz? Spamuję w każdej kategorii? Nie przypominam sobie, abym tak właśnie robiła. 

• 0

#10 andy26

andy26

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 12 08 2013 - 21:15

Jak już jest prośba do admina to Ja się też podłączę ponieważ przeglądam oferty dam pracę na mypolacy.pl, super że coś takiego jest tylko dlaczego większość ogłoszeń w tym dziale to szukam pracy, sprzedam to czy tamto, ostatnio nawet przeczytałem oddam kotka. Czy jest na tym portalu osoba która mogła by z tym zrobić porządek   

• 0

#11 slider

slider

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4180 postów

Napisano 12 08 2013 - 21:19

a wiesz ile pracy jest przy kocie ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników