Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leki lub ziolka ktore pomaga zajsc w ciaze:)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 nicolle

nicolle

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisano 20 09 2009 - 20:24

Witam Was serdecznie, pisze w imieniu bliskiej mi osoby.Od kilku lat osoba ta stara sie o dzidziusia, i nic z tego nie wychodzi. Dodam ze badania robili , i wszystko jest wporzadku. Czy znacie kobietki jakies dobry lek lub ziolka ktore pomogly by na jej problem. Z gory dziekuje za podpowiedzi:)
  • 0

#2 P-U-M-A

P-U-M-A

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3728 postów

Napisano 20 09 2009 - 21:10

...moze za bardzo chce zajsc w ciaze (stress z tym zwiazany ) ??? znam przypadek podobny do Twojej znajomej ........moja znajoma pogodzila sie z tym, ze chyba nic z tego juz nie bedzie i co? i zaszla w ciaze w ciagu 6 miesiecy ! jesli chodzi o ziolka to niestety nie znam ale chyba lubczyk ma jakies "s**i" :-)))wlasciwosci ....moge sie mylic ..... milusiego wieczorku !:-))
  • 0

#3 Hibberita

Hibberita

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisano 20 09 2009 - 21:39

Temat dla treapelty,nie na forum.Pozdrawiam i zycze powodzenia.
  • 0

#4 keiseiw

keiseiw

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 8057 postów

Napisano 20 09 2009 - 21:49

Każdy może usuwać odpowiedzi na tematy swojego autorstwa. Właśnie w tym przypadku, ta opcja została wykorzystana.

Powód:
Jesli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie , to go omijaj.
  • 0

#5 nicolle

nicolle

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisano 21 09 2009 - 07:19

Hiberita terapelta to tylko pogorszyl sprawe, a uwazam ze kazdy temat mozna poruszyc na forum:) Jesli ktos boryka sie z tym problemem przez 13 lat.
  • 0

#6 Hibberita

Hibberita

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisano 21 09 2009 - 09:38

Przepraszam,ze sie mieszam Szanaowny Panie dr.Keiseiw.Jestem b. ciekawa jak Pan moze pomoc.Pozdrawiam.
  • 0

#7 nicolle

nicolle

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisano 21 09 2009 - 09:57

Hibberita , szanowny doktor pomoc nie potrafi , dlatego tez wklejl tu i****yczny dowcip.
  • 0

#8 gocha556

gocha556

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 09 2009 - 11:15

Witam.W 100% zgadzam się z P-U-M-Ą .Wszystko siedzi w głowie.Trzeba wyluzować.Znam kilka takich przypadków.Dziewczyna 10 lat nie mogła zajść w ciążę bo tak bardzo tego chciała.W końcu zrezygnowali z mężem.A tu nagle niespodzianka.Zaszła w ciążę.Nie ma jakiś cudownych środków na zajście w ciążę.To by było za łatwe. Pozdrawiam.Miłego dnia życzę.
  • 0

#9 Konto usunięte(18716)

Konto usunięte(18716)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 24 09 2009 - 19:19

Glownym powodem nie zachodzenia w ciaze u kobiety sa zaburzenia hormonalne- zbyt wysoka PROLAKTYNA-o czym nie kazdy ginekolog wie.Nalezy sie zwrocic do GINEKOLOGA ENDOKTRYNOLOGA badac hormony przez 3 miesiace przed okresem najlepiej 5-10dni. Prolaktyna jest takim hormonem produkowanym przez przysadke mozgowa-leczenie jest dlugotrwale. Prolaktyna powoduje zatrzymanie jaejeczkowania. Zaburzenia tego hormonu sa spowodowane stresem,nerwica lub czestymi zmianami stref klimatycznych Polecam ziolowe na poczatek np CASTAGNUS ,olej z wiesiolka. Jesli badania wykaza prolaktyne za wysoka -lekarz przepisuje lek zwany BROMERGON LUB DOSTINEX obnizaja poziom prolaktyna a co za tym idzie przywaracaja jajeczkowanie i ulatwiaja zajscie w ciaze. DOSTINEX cena 330zl nie ma efektow ubocznych jesli chodzi o zle samopoczucie. Bromergon ma ich podobno b.wiele typu zawroty glowy ,wymioty,bole wszelkiego rodzaju.kosztuje okolo 100zl
  • 0

#10 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 24 09 2009 - 22:52

Witajcie, Jesli dla kobiety dziecko jest jedynym, najwiekszym marzeniem, sensem jej zycia to naprawde trudno jej bedzie nie myslec o checi jego posiadania. W moim temacie " In vitro" na Puszce Pandory wypowiadal sie niejaki schaman22 o metodzie leczenia bezplodnosci ksiedza Jana Podbielskiego. Nie wiem ile w tej metodzie jest prawdy, nie wiem czy jest skuteczna, ale sadze, ze para, ktora szuka pomocy od wielu lat byc moze bedzie tym zainteresowana. Zreszta schaman22 zaoferowal swoja pomoc i moze udzielic szczegolowych informacji. W moim przypadku pomoglo rzucenie fajek ( ja w styczniu, maz w maju), zrzucilam sadlo z brzucha, zmnienilam klimat, tzn. wyjechalam na wczasy i wrocilam z ciaza :) no i nie myslalam o dziecku, czyli to o czym pisano u gory. Przyjechal do nas bratanek i tak nas absorbowal, ze ostatnia rzecza, o ktorej marzylam i myslalam byla mysl o wlasnym dziecku. I stalo sie :) Pozdrawiam wszystkich chcacych baby. Wkoncu starania sie o dzidzie sa taaakie przyjemne :)
  • 0

#11 nicolle

nicolle

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisano 25 09 2009 - 09:30

Dziewczyna zwiedzila 4 kliniki w kazdej jednej po 2 lata leczenia. 16 lekarzy ktorzy za kazdym razem robili nowe badania. I zawsze wychodzilo ze jest wszystko wporzadku z nimi. Jesli chodzi o blokade psychiczna napewno juz jej nie maja,teraz juz czekaja na dziecko do adopcji. Mi jest bardzo przykro z tego powodu , dlatego tez napisalam ten temat. Ale wciaz wierze ze moze im sie uda:)Obydwoje nie pala, nie pija . Klimat rowniez zmieniaja , raz do roku wyjezdzaja Grecja, Egipt. I nic , ciagle nic. No ale ja wierze ze kiedys sie uda. Lulu a Wam Gratuluje , bardzo mila wiadomowsci, wiec zycze Wam wszystkiego dobrego, no i niech malenstwo zdrowo sie chowa:)
  • 0

#12 kina221

kina221

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisano 10 10 2009 - 00:34

Hej, nie czytalam wszytskich wypowiedzi tak wiec jesli sie powtarzam to sorki :) Ja ze swojego doswiadczenia nie doradze poniewaz nie mam jeszcze dzieci, ale moja kuzynka miala bardzo duzy problem z zajsciem w ciaze, a gdy juz zachodzila w 3 miesiacu poronila , bylo tak 3 razy. Niby sie poddali i chcieli adoptowac , ja dowiedzialam sie od znajomej, ktora miala podobny problem ze bierze przeciwciala. Kuracja trwa kilka miesiecy. Powiedzialam o tym kuzynce i sprobowali ostatni raz. Jest w 4 miesiacu i dzis dowiedziala ze ze to zdrowa dziewczynka :) Moze warto sprobowac, choc nie jest to tanie .
  • 0

#13 tomikk81

tomikk81

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 16 10 2009 - 09:42

Tak jak lulu napisala.Znam osobiscie 3 przypadki w ostatnim czasie moich kolezanek ktore staraly sie o dziecko przez dlugi czas i nic z tego nie wychodzilo.Dwom z nich pomogly naprawde urlop zmiana otoczenia i klimatu i pach po powrocie okazalo sie ze sa w ciazy.Cos w tym jest ze jak bardzo chcesz to nie wychodzi.
  • 0

#14 asiorx

asiorx

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 10 01 2010 - 22:26

moze juz pisze za pozno, ale ja mialam ten sam problem, jak zaszlam w ciaze to zaraz poronienie, albo problem z zajsciem. Lekarze mowili, ze ejstem jeszcze mloda i mam czas wiec nie panikujmy, az jeden lekarz powiedzial mi tak : Pani Asiu, jest Pani osoba dobrze zbudowana i ma Pani swoje BMI w normie, ale mam 90% pewnosci, ze jesli zwiekszymy PAni BMI to gornej granicy co wiaze sie z wieksza waga to zajdzie Pani w ciaze jak i ja utrzyma". i co? utylam szybciutko. w 2 miesiace 8 kg! jadlam wszystko co popadlo i ile popadlo, pilam piwo zeby tylko utyc, zaszlam w ciaze zaraz po tym jak utylam te 8 kg. dzis mam zdrowego synka. chodzi o to, ze podobno jak kobieta tyje to podobno jakies hormony sie wydzielaja (zapomnialam jak to nazwal lekarz) ktore pomagaja w zajsciu w ciaze. ok, teraz walcze z tymi 8 kg, bo to co przytylam w ciazy zgubilam w 3 miesiace a te 8 walcze i walcze, ale za to mam wspanialego syna a kg wkoncu znikna. sciskam i trzymam kciuki za udana ciaze!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników