Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tanie rozmowy telefoniczne do Polski???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 tom_84

tom_84

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 06 2013 - 13:54

Witam, 

postanowilem wykorzystac wiedze forumowiczow i dowiedziec sie z jakiej sieci komorkowej najtaniej dzwonic do Polski? Moze istnieja jakies pakiety minut (Flat) ?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

• 0

#2 mycha10

mycha10

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 30 06 2013 - 14:03

ja korzystam z Lebara i moge polecić,myśle ze to najlepsza sieć,wejdz sobie na ich strone i poczytaj. 

• 0

#3 tygrys23

tygrys23

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 06 2013 - 14:48

Lebara polecam
  • 0

#4 uschi45

uschi45

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:02

Lebara-1 cent na stacjonarne albo 5 centow na komorke,ew pakiet z telecom za 4.99 na miesiac na stacjonarne

• 0

#5 MarikaM

MarikaM

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:19

Witam

Kochani powiedzcie coś więcej . Jestem w Leverkusen od trzech tygodni i nie bardzo potrafię się poruszać . Gdzie można kupić to doładowanie ?

Ja na ten moment mam internet  z Aldika - Plus czy coś takiego . Czy jak kupie to o czym piszecie to internet też będę miała i FLAT też ? 

Pozdrawiam

• 0

#6 kleszczu25

kleszczu25

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:28

Polecam Lebare,nawet bedac w Polsce z lebara w roamingu placisz grosze.pozdrawiam

• 0

#7 ernest39

ernest39

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:30

Wchodzisz na strone lebara i zamawiasz,i przysyłaja za friko,,co do internetu nie wiem co i jak tam,,ja uzywam O2

• 0

#8 Freddy@

Freddy@

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5391 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:30

Internet do komputera czy do komorki?

Rozmowy do Polski to Lebara a doladowuje sie albo przez internet albo kupuje karte zdrapke.

Ostatnio widzialem takie w Penny ale ponoc na stacjach benzynowych tez sa dostepne.

Karte z Aldika doladowuje sie przy kasy Aldi.

• 0

#9 poldio

poldio

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:44

Lycamobile była dobra do kwietnia jak ktoś miał w PL to rozmowy były darmowe 

• 0

#10 poldio

poldio

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 06 2013 - 15:47

Lycamobile pierwsza minuta na komórkowe 15 cętów następne minuty 1 cęt

• 0

#11 MarikaM

MarikaM

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 30 06 2013 - 16:20

Internet do komputera czy do komorki?

Rozmowy do Polski to Lebara a doladowuje sie albo przez internet albo kupuje karte zdrapke.

Ostatnio widzialem takie w Penny ale ponoc na stacjach benzynowych tez sa dostepne.

Karte z Aldika doladowuje sie przy kasy Aldi.

Internet do komputera . A wiecie moze czy w Aldiku jest FLAT ?? I jak go aktywować > Inaczej wiem że jest FLAT podobno 500 minut za 9,90 ale nie wiem nic wiecej jak to aktywować itp

• 0

#12 prezesnr1

prezesnr1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisano 30 06 2013 - 17:16

Lebare mozna kupic wraz z doladowaniem na wielu stacjach benzynowych a same doladowania w Penny,Müler,Kaufland(kioski )

• 0

#13 eurostudent

eurostudent

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 06 2013 - 17:25

Witam.

Ja korzystam z sieci Lebara. Doładowanie można kupić na stacjach benzynowych i punktach lotto - doładowania są generowne elektronicznie, w kioskach u "Turka" są zdrapki. można również doładować przez internet - ze strony Lebara jest logowanie na stronę banku i wykonanie przelewu. Kwota doładowań 10 lub 20 euro, przelewem - dowolna. Cena za połączenie 15 centów, a za minutę na kom. 6 centów, na stacjonarne 1 cent. W lebara jest pakiet internetowy 500 MB za 9.99 euro. Szczegóły są na stronie: http://www.lebara.de/

Aldi Talk- wykupujesz pakiety internetowe lub telefoniczne - co Cię interesuję. Najbardziej opłacalny jest pakiet internetowy XXL - 5 GB/30 dni za 15 euro. Cen rozmów nie znam, ale myślę, że też wszystko jest do odszukania w internecie.

Pozdrawiam

• 0

#14 dzakuska

dzakuska

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 07 2013 - 19:22

w Lebara podobno są pakiety za 19.90 na nielimitowane rozmowy do Polski na kom i stacjonarne , można uruchomić sms em , zna ktoś może numer ??

• 0

#15 brandon_berlin

brandon_berlin

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 08 2013 - 10:46

a ja moge powiedziec, ze jak dotad, a szukalem sporo, najtansza bo i darmową opcja jest dla mnie opcja, ktora wyhaczylem na internecie, a dokladniej na alenumer.pl od dawna tak dzwonie do córy za granica, i nie przejechalem sie na tym ani razu, zawsze rachunek 0 zl. wpisuje specjalny nr, potem nr kom córki - siedzi w niemczech, no i gadamy, za darmo. w pelni moge to polecic, dajac sobie obciac ręke:) tylko dokladnie trzeba obczaic system, no i dzwonic 001.gif

• 0

#16 chisaa

chisaa

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 22 08 2013 - 16:38

ja mam w Blauworld, laduje karte za 20 euro, za 15 euro kupuje pakiet i mam do Polski 400 min, reszta mi spokojnie starcza na rozmowy miesiac ( w sieci rozmowy za darmo)

P.S. te minuty nie tylko na Polske ale i do innych krajow europejskich tez mozna wykorzystac w ramach pakietu.

• 0

#17 Lebara Mobile

Lebara Mobile

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 09 2013 - 14:26

Chcesz dzwonić najtaniej z Niemiec do Polski ?

Zarówno na telefony stacjonarne ( 1ct/min ) jak i na wszystkie sieci komórkowe ( 5ct/min) ? 

Jeśli tak zapraszam do lektury poniżej.

Sprzedajemy nowe niemieckie startery sieci Lebara Mobile.
Startery posiadają załadowane na koncie 7,50- euro (+ dodatkowo otrzymujemy 2,50 - euro po pierwszym doładowaniu). - Koszt 20 zł (+ 5 zł ewentualna przesyłka)

Ważna informacja: koszt przesyłki priorytetowej poza Polską- do krajów UE - 20 zł

Jak każdą legalnie zakupioną kartę - musimy ją samodzielnie aktywować ze względu na przepisy prawne obowiązujące na terytorium Niemiec.

Możemy zrobić to dzwoniąc pod bezpłatny nr 1212 (polska obsługa) lub logując się na stronie internetowej Lebara Mobile
(polskojęzycznej) wypełniając formularz:sim-karte-aktivieren.

Potrzebujesz pomocy przy aktywacji? Za pomocą karty Lebara Mobile zadzwoń pod bezpłatny numer : 5588 a uzyskasz wszelką niezbędną pomoc.

Do sprzedanych kart dorzucam gratis w postaci długopisów lub smyczy firmy Lebara Mobile
- proszę o przekazanie informacji który gratis chcieliby Państwo otrzymać

W przypadku zdecydowania się na zakup bądź pytań proszę wysyłać wiadomości na mój profil bądź pisać na podany adres e-mail.

lebaramobilesim@gmail.com

• 0

#18 krzysioo

krzysioo

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 16 09 2013 - 07:16

A ja mam lebara a moja żona w Polsce t-mobile i tu jest rozwiazanie. Sieć Lebara DE działa ma prefiks telekomu i moja żona wykipiła pakiet w t-mobile pl za 49 zł. i ma nielimitowane rozmowy do wszystkich abonentów telekom de jak i do lebary. Tak że teraz ja jej daję głuchacza i gadamy do woli za 49 zł/miesiąc + moja lebara na start. Pozdrawiam i polecam

• 0

#19 balicki

balicki

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 10 2013 - 11:10

ja dzwonie za darmo przez alenumer.pl , tzn z polski do mnie dzwonia za darmo :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników