Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Condor87

Condor87

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 18 11 2012 - 17:59

Hey właśnie wprowadzam się na nowe mieszkanie... Jakiego operatora internetu polecacie ??] Dziękuję Pozdrawiam
  • 0

#2 tempora

tempora

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3068 postów

Napisano 18 11 2012 - 18:14

tylko i wylacznie kabeldeutschland a jak znasz kogos kto juz ma (np. ja.......heheh) to moze cie tam wciagnac i dostaniecie po 50€ nagrody co mozecie podzielic. Tutaj link: kabeldeutschland.de jezeli do tego zamowisz tel stacjonarny to za dodatkowe 14.95 miesiecznie masz darmowe stacjonarne prawie na caly swiat ( 60 krajow) w tym polske,usa,angliee. Dzwonisz bez limitu z stacjonarnego na stacjonarne. Tyle.
  • 0

#3 Konto usunięte(160169)

Konto usunięte(160169)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisano 18 11 2012 - 18:38

a ja mam vodofone i nie narzekam jest ok tanio i szybko i tez mam za free na stacjonarne ale nie na caly swiat bo i po co jak i tak tego nie wykorzystam to po co mi taki bajer a place cos niecale 20 euro miesiecznie za wszystko
  • 0

#4 wladyslaw606

wladyslaw606

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 11939 postów

Napisano 18 11 2012 - 19:17

Ja tez mam Vodafone..byly problemy z szybkoscia i to dosyc czesto ale ostatnio sie poprawili..ale mysle i tak o zmianie bo kto zmienia ten zarabia jako nowy klient a starzy za nowych placa ..takie niestety sa realia..ja place jako stary klient 32 €..za tel.i internet 16tys...z ktorych czesto bylo tylko tysiac lub 2....i mam wrazenie ze jak nawet szybkosc jest pelna to odpowiada to dawnej szybkosci z NetCologne..a wtedy mialem 2 tys...rok temu chcialem wrocic do NetCologne ,podpisalem umowe i czekalem zbyt dlugo na potwierdzenie ktore nigdy nie przyszlo bo gosciu u ktorego to robilem chyba zapomnial..bo to byl agent latajacy..nastepnym razemzrobie w Necie albo bezposrednio w Shopie NetCologne......

#5 Konto usunięte(176131)

Konto usunięte(176131)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisano 19 11 2012 - 05:53

Mam Vodafone - internet + free stacjonarne + free stacjonarne Pl (i inne) = 34€, z internetu jestem zadowolona, telefon plata figle - lubi w czasie rozmowy rozlaczyc, rozmowy kobtrolowane czy jak ;))
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników