Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lebara.de

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 gigus39

gigus39

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 15 09 2012 - 14:45

witam jesli ktos potrzebuje tanich połaczen do Polski i innych krajów serdecznie polecam http://www.lebara.de/ strona po polsku i jak dzwonisz na infolinie konsultanta jest po polsku i udzieli ci odpowiednie odpowiedzi . lebra uruchomiła nie limitowane połoczenia do Polski na tel. stacionarne i komórkowe wszystkich sieci za jedyne 19.90 wazne miesiąc czasu i mozesz wtedy gadac i gadac iel chcesz wiadomo usługe trzeba aktywowac sms nic nie kosztuje wysłanie jedynie załadowane konto Labara 19.90 a juz nie długo Internet wiem bo rozmawiałaem i mają wprowadzic . Tak wiec polecam przejscie do lebary :)
  • 0

#2 aw.de

aw.de

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 15 09 2012 - 15:36

Popieram mam Lebare i jestem bardzo z niej zadowolona , żadnych zastrzeżeń!
  • 0

#3 Krukk

Krukk

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2596 postów

Napisano 15 09 2012 - 16:09

Dołączam swą pozytywną opinię na temat tego operatora, dodam tylko że internet mobilny mógłby być u nich troszkę tańszy lecz niema tragedii.
  • 0

#4 Konto usunięte(159570)

Konto usunięte(159570)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 09 2012 - 17:24

Zgadzam sie :)
  • 0

#5 Konto usunięte(64071)

Konto usunięte(64071)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisano 15 09 2012 - 17:32

lebara????? co wy na promocje lycamobile? 1 cent na stacjonarne i komorki w calej uni! promocja do konca tego miesiaca ale jest, bez 15 centow za rozpoczecie rozmowy!!!! 500 minu na fesnec i handy!!!!!!!!
  • 0

#6 gigus39

gigus39

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 15 09 2012 - 20:48

Co do Operatora lycamobile !!!! ja nie polecam poniewaz siec e-plus jak się nie myle i leca w kulki miałem konto kilka razy wysyłałem sms z aktywacją 500 min i raz dostałem a za drugim razem niccccccccccc nicccccccccc tqak wiec nie POLECAM za to Lebara tania bardzo tania i tez wprowadziła za 19.90 NIE 500 min Ale Nie ograniczone połoczenia za 1 cen. min. na całą Europe w tym do Polski na stacionarne i komórkowe wazne oczywyscie Miesiąc po upływie 30 dni nalezy załadowac konto kwotą 20 euro i ponownie wysłasc sms z aktywacją to wszystko . a Internet prawdopodobnie Bedzie coś w stylu sieci O2 5-6 gb za 15 euro aaaa I do wiadomosci wszystkich LEBARA ma jeden Plus Polski KOnsultant i wiadomisci sieciowe po Polsku duzy ++++++++++
  • 0

#7 amigagdynia

amigagdynia

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 09 2012 - 09:09

Witam a jakie sa podstawowe stawki bez aktywacji smsem?? Wyczytalam ze 6 c na komorki do polski 1c na stacjonarne do polski a do niemiec 9c na komorki. Jednak w praktyce patrzac na moje rozliczenie online za minute do niuemiec wychodzi 18c.
  • 0

#8 gigus39

gigus39

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 07 11 2012 - 21:13

jak dzwonisz po niemczech duzo to lepiej wykupic pakiet XXL ale i bez aktywacji ja dzwoniłem i długo rozmawiałem ale stwierdzam ze pakiet jest lepszy
  • 0

#9 dzakuska

dzakuska

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 07 2013 - 19:43

witam jesli ktos potrzebuje tanich połaczen do Polski i innych krajów serdecznie polecam http://www.lebara.de/ strona po polsku i jak dzwonisz na infolinie konsultanta jest po polsku i udzieli ci odpowiednie odpowiedzi . lebra uruchomiła nie limitowane połoczenia do Polski na tel. stacionarne i komórkowe wszystkich sieci za jedyne 19.90 wazne miesiąc czasu i mozesz wtedy gadac i gadac iel chcesz wiadomo usługe trzeba aktywowac sms nic nie kosztuje wysłanie jedynie załadowane konto Labara 19.90 a juz nie długo Internet wiem bo rozmawiałaem i mają wprowadzic . Tak wiec polecam przejscie do lebary :)

Jaki jest ten kod sms ?

• 0

#10 hubiks

hubiks

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 12 02 2014 - 18:30

dzwoni ktos z tej sieci na dzień dzisiejszy? interesuja mnie ceny połączeń w niemczech i do PL oraz koszty internetu. czytałem ich cennik na stronce ale wiadomo że czasem cos jest małym druczkiem, więc pytam bezpośrednio osób które maja tą sieć

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników