Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wydanie świadectwa pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 poldek

poldek

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 07 2012 - 08:37

zakonczyłem prace w zeit firmie i jak moge odebrać świadectwo pracy czy ktoś mógłby mi napisać po niemiecku wzór o wydanie świadectwa pracy abym mógł wysłać do firmy,dziękuję bardzo.
  • 0

#2 EviWi

EviWi

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisano 09 07 2012 - 22:52

Jesli pracowales dla Zeitfirma, to zwroc sie do nich o zalatwienie swiadectwa pracy. Np.pojdz do ich biura lub zadzwon i powiedz... Ich bräuchte noch mein Arbietszeugnis von der letzten Arbeistelle, könnten Sie sich bitte darum kümmern? Takie swiadectwo powinno byc ci dane wraz z dokumentami,kiedy odchodziles z firmy.Chyba, ze zostales zwolniony, to takie swiadectwo nie ma sensu. mam nadzieje, ze troche pomoglam,powodzenia...
  • 0

#3 poldek

poldek

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 07 2012 - 08:45

PRACOWAŁEM DWA RAZY W TEJ FIRMIE PIERWWSZY RAZ 8 M-CY DOSTAŁEM WYPOWIEDZENIE BO NIE BYŁO PRACY I WRÓCIŁEM DO NICH OD MAJA I ZWOLNIŁEM SIE .ZA WCZESNIEJSZY OKRES WYSŁALI MI PAPIERY POCZTĄ BEZ SWIADECTWA BO W NIEMCZECH PONOC JEST NIEOBOWIĄZKOWE WYDANIE ŚWIEDECTWA PRACY. A TERAZ JESZCZE MI NIE PRZYSZŁY PAPIERY. DLATEG CHCIAŁEM NAPISAĆ IM PISMO ŻEBY WYDALI MI ŚWIADECTWO PRACY ZA TE DWA OKRESY.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników