Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie ADAC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konto usunięte(6327)

Konto usunięte(6327)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 02 04 2009 - 02:25

Ktora taryfe wybrac aby np. jak auto sie zepsuje na drodze to zeby zawiezli do warsztatu.Czy ubezpiecza tu tez auto na polskich tablicach. Wchodzilam na nich strone i nie wiem ktora to jest taryfa. I w jakim okresie od ubezpieczenia mozna z niego skorzystac czy musi uplynac jakis czas. http://www.adac.de/m...cePageID=180753
  • 0

#2 Konto usunięte(6327)

Konto usunięte(6327)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 02 04 2009 - 02:39

Znalazlam ADACPlusMitgliedschaft tylko w czy musi byc okreslony czas ubezpieczenia aby z niego skorzystac.
  • 0

#3 bogi763

bogi763

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1713 postów

Napisano 02 04 2009 - 12:46

Juz od momentu wplaty masz kompletne swiadczenia.ADAC jest ok i kosztuje na cala Europe jakies 70euro rocznie.Juz kilka razy musiale korzystac i tyko moge Ci Ich polecic.
  • 0

#4 Konto usunięte(5880)

Konto usunięte(5880)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisano 02 04 2009 - 17:25

My mamy to najzwyklejsze dla mnie i meza - koszt 60,60 Euro na rok.
  • 0

#5 bogi763

bogi763

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1713 postów

Napisano 02 04 2009 - 19:12

Wszystko sie zgadza ze kosztuje 60,60€ ale jest to wlasnie te normalne i rodzinne.Ja mowilem o kompletnym dla jednej osoby...tz.np.przelot helikopterem do Niemiec i takie inne hocki klocki.
  • 0

#6 sandrunia24

sandrunia24

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisano 04 04 2009 - 00:47

A mnie gowno pomogi i jeszcze kazali dplacic za przekorczeie kiloetrow, nie polecm...
  • 0

#7 bogi763

bogi763

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1713 postów

Napisano 04 04 2009 - 16:34

Chyba cos Ci sie sandrunia24 pomylilo...? Tutaj nie chodzi o Haftpflichtversicherung tylko o pomoc drogowa.Ja mam jednak o "nich" dobre zdanie bo klka razy juz sciagali mnie z Autostrady i nigdy nic nie placilem...poniewaz bylem i jesttem juz prawie 20lat ich czlonkiem.
  • 0

#8 Konto usunięte(5880)

Konto usunięte(5880)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisano 04 04 2009 - 16:49

Ja rowniez sobie ADAC chwale. Osobiscie mnie sie nigdy z autem nic nie stalo (odpukac) ale mezowi tak. Nie mogl w zimie odpalic auta. Caly czas gaslo i gaslo, ADAC przyjechalo, najpierw udalo im sie tak zrobic ze auto odpalilo, maz dojechal do domu, ale nastepnego dnia z autem byl ten sam problem. ADAC przyjechalo i bezplatnie do warszatu samochodowego go odholowal.
  • 0

#9 Konto usunięte(12100)

Konto usunięte(12100)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 06 2009 - 20:01

Witam serdecznie! ADAC-na pewno warto! Bezpłatnie doradzam i odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące członkostwa i ubezpieczenia w ADAC. Maciej tel.0502031094 lub www.bienert.za.pl
  • 0

#10 Konto usunięte(12100)

Konto usunięte(12100)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 07 2009 - 22:23

Informacje oraz zapisy do ADAC na www.bienert.biz Pozdrawiam
  • 0

#11 Konto usunięte(12100)

Konto usunięte(12100)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 06 2010 - 01:14

Podaję forum gdzie znajdują się informacje o ADAC i ADACplus,są tam przetłumaczone na jęz.polski warunki,oraz wszystkie przydatne numery telefonów. www.adac24.pl
  • 0

#12 furio

furio

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 06 06 2010 - 09:57

Co do ADAC: Każdy może sobie kupić ADAC - w dowolnym biurze ADACA, dodatkowo jak przyprowadzi się jeszcze kogoś - dostanie się nagrodę od ADAC za zwerbowanie nowego członka. Może ktoś z Waszych znajomych - rodziny ma już ADAC - wtedy najlepiej iść z nim - zapłaci się normalnie, a wprowadzający dostanie gadżeta. Nas powinien interesować pakiet PLUS - ważny jest w całej EU i dalej. Zwykły pakiet nie ochroni Was np w PL - szkoda kasy. Karta PLUS kosztuje 79,50 - o ile dobrze pamiętam. Binio, 3 wiadomości, to na podtrzymanie wątku wyżej? Powiedz jasno wszystkim, co i jak, a nie naganiasz na stronę - jeszcze podając w każdym poście inny adres www. Zapomniałeś jeszcze o jednej stronie - tej z frix w adresie :) Jeżeli chodzi o ścisłość, to zamiast te strony wypromować, to możesz doprowadzić do BANa ze strony googla - jeżeli mają identyczną treść.. A,Propos - http://moto.onet.pl/...,2,artykul.html - także, zostało niewiele czasu, na werbunek :))) Pozdrawiam
  • 0

#13 Waldemar1973

Waldemar1973

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4360 postów

Napisano 06 06 2010 - 16:18

Jak Ktos mieszka w DE, i ma Auto w DE zemaldowane, to oplaca sie lepiej Sczutzbrief przez Ubezpieczalnie, jest to same co ADAC a kosztuje tylko 16€ rocznie... No ale jak Ktos chce ta droga Gazete czytac, no to moze wykupic to w ADAC.
  • 0

#14 cyganiatko

cyganiatko

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4416 postów

Napisano 06 06 2010 - 16:26

a jesli nowe Auto..to wiekszosc producentow ma to w cenie..ja mam 3 lata tyle ile gwarancja..w calej Europie...
  • 0

#15 Waldemar1973

Waldemar1973

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4360 postów

Napisano 06 06 2010 - 16:47

cyganiatko, no tak, ale nie kazdy ma nowe Auto. Ja tesz kiedys bylem w ADAC, a jak potszebowalem Pomoc, to mialem Problemy. Bylo to starsze Auto, no juz Prawie Oldtimer, rozwalilo mi Silnik na Autostradzie. Przyjechal ADAC, i gada domnie to Auto juz jest takie stare ze niechcieli go zawiesc do mojego Warstatu, tylko na nastepny Schrottplatz. Ja sie go zapytalem od Kiedy moze ADAC powiedziec ze Auto jest Schrott jak sie Silnik zepsuje. To powiedzial mi ze jak Auto jest ponad 20 Lat stare, to zawioza go tylko na nastepny Schrottplat. Ja mu to zaplacilem extra zeby zawioz mi Auto do mojego Warstatu, i wtym samym Roku zkündigowalem ADAC. Takie cos niema jak sie jest Ubezpieczony przez Ubezpieczalnie gdzie Auto jest Ubezpieczone. A co wszystko jest Ubezpieczone to mozna tutaj przeczytac: http://www.victoria....al/leistung.asp Pozdrawiam Waldemar
  • 0

#16 cyganiatko

cyganiatko

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4416 postów

Napisano 06 06 2010 - 17:06

Waldek..to jest dobra opcja ..ale ADAC jest na kazde zawolanie..a jesli przez ubezpieczalnie czy w moim wypadku przez sprzedawce auta jest to bardziej skomplikowane..nalezy zadzwonic pod podany numer i czekac..nie wiem jak dlugo bo jeszcze z tego nie korzystalem...
  • 0

#17 Waldemar1973

Waldemar1973

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4360 postów

Napisano 06 06 2010 - 17:16

cyganiatko, jak masz Schutzbrief w Ubezpieczalni, to mozesz zadzwonic do ADAC, AVD, albo jeszcze inne, Oni sie rozliczaja z Twoja Ubezpieczalnia, jest wszystko bez Problemu. A to co mi kiedys jeden z ADAC powiedzial, to jest tak ze Wiekszosc pracuje jako Podwykonawca do ADAC, i ze ciesza sie jak moga sie rozliczyc z inna Ubezpieczalnia, bo w ADAC musza zawsze dlugo na Kase czekac... A jest juz tak ze Klienci z ADAC uciekaja bo jest za drogi, dlatego Ubezpiecza ADAC juz Auta, i funktionuje jako Ubezpieczalnia, i to nie jak kiedys przez Inne Ubezpieczalnie, tylko teraz robia to sami....
  • 0

#18 Konto usunięte(27233)

Konto usunięte(27233)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisano 06 06 2010 - 17:25

Posiadam schutzbrief w mojej ubezpieczalni od bardzo dawna jestem zadowolony,poniewaz wiecej swiadczen jest oferowanych jak ADAC i kosztuje mnie tylko 18,50Euro,podaje tylko numer i ADAC rozlicza sie z moja ubezpieczalnia.
  • 0

#19 cyganiatko

cyganiatko

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4416 postów

Napisano 06 06 2010 - 22:50

Dobrze wiedziec..informacje mi sie przydaly..dzieki...
  • 0

#20 gianaina

gianaina

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisano 07 06 2010 - 00:31

Waldemar- nie wiem co Ci ludzie maja za problem ze starymi autami haha mojemu znajomemu powiedzieli w warsztacie ze takiego zlomu nie beda juz reperowac lepiej zeby oddal na schrot :) Co do ADAC to tez byly problemy, znajomy byl czlonkiem ponad 20 lat, nigdy nie mial potrzeby korzystania z ich uslug a tu nagle w ciagu jednego roku musial ich kilka razy wzywac, za drugim razem jak go odcholowali wyslali za to rachunek :O bo niby spoznil sie ze skladkami czy co takiego, co bylo kompletna bzdura ;) Ciekawa informacja z schutzbrief z wlasnej ubezpieczalni :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników