Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krople do oczu na jaskre.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zygfryd

Zygfryd

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 28 06 2012 - 12:18

Witam, szukam osob ktore maja jaskre i lecza ja w tej chwili kroplami. Chcialbym dowiedziec sie jakie sa najlepsze, to znaczy powoduja najmniej skutkow ubocznych. Chodzi o moja mame w Pl, lekarz leczy ja juz 6 lat ciagle tymi samymi kroplami ze strasznymi skutkami ubocznymi, wypadanie wlosow zawroty glowy, problemy z utrzymaniem rownowagi.To tylko niektore z powazniejszych. Jak moja mama mowi ze od kropli to on ze od czego innego, ale objawy ustepuja po odstáwieniu kropli. Odstawienie kropli jest jednak niebezpieczne dla oczu. Jest na tyle chamski ze powiedzial nawet, ze sie lepiej zna bo studia skonczyl. Mama nie ma mozliwosci zmiany lekarza,bo to male miasteczko jest. W google wyczytalem ze Saftulan sa niby dobre, bez konserwantow ale maja widze tez mase skutkow ubocznych.
  • 0

#2 Konto usunięte(140039)

Konto usunięte(140039)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisano 28 06 2012 - 12:41

chyba w aptece najlepiej i najpewniej sie dowiesz albo okulista..
  • 0

#3 Konto usunięte(142160)

Konto usunięte(142160)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1014 postów

Napisano 28 06 2012 - 12:58

rople do oczu powodują wypadanie włosów?? Szok. ferdek ma racje, zapytaj w aptece, a konowała utop.
  • 0

#4 Nubes

Nubes

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 03 07 2012 - 10:42

Zygfryd ...uważam,że twoją Mamę powinien zbadać neurolog.Dla mie takie objawy bylyby niepokojące i chociażby po to by wykluczyć inne schorzenia skonsultowałabym się z innym lekarzem.Jezeli twoja Mama nie ma mozliwości zmiany okulisty to zafunduj jej prywatną wizytę w jakimkolwiek innym miescie.Pozdrawiam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników