Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZASTANAWIAM SIE CZY MOZNA TUTAJ KOGOS POZNAC?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 on34

on34

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 06 2012 - 11:43

Tak jak w temacie,zastanawiam sie czy mozna na tym portalu kogos normalnego poznac,chodzi mi glownie o kobiety,jest ich tutaj mnostwo,ale jak widac nie sa zbyt chetne by wyjsc z kims na kolacje,spacer,lub poprostu po ludzku porozmawiac,udaja ksiezniczki szukajace ksiacia,ale cos im czasami nie wychodzi,jakie wy macie odczucia odnosnie tego portalu i jakie doswiadczenia z nim zwiazane,pozdrawiam
  • 0

#2 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 16994 postów

Napisano 04 06 2012 - 11:52

Oj... Nie wiem, czy to taki portal do randkowania. Wiekszosc ludzi tutaj sie tylko chce wzyc i odreagowac.
  • 0

#3 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 04 06 2012 - 11:54

mozna tu poznac normalne osoby jak najbardziej o doswiadczeniach pisac nie bede ;-)a jesli chodzi o szukanie i poznawanie to tez chetnie poklikam wiec dawac kobiety !!!!!! ;-)
  • 0

#4 on34

on34

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 06 2012 - 11:57

Bardzo przepraszam czy ja napisalem cos o randkowaniu?wielu ludzi szuka bratniej duszy czasami po prostu warto z kims normalnym inteligentnym porozmawiac tak po prostu o zyciu,wiem ze to nie portal dla randkowiczow,ale mysle ze warto poznawac ciekawych ludzi
  • 0

#5 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 04 06 2012 - 11:57

andru odreagowanie odreagowaniem ale uwierz mi ze ja osobiscie znalazlem normalne kobiety na MP pozdrawiam a wyzyc to sie mozna na rozne sposoby hehe
  • 0

#6 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 16994 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:00

No to fajnie. :-)
  • 0

#7 zmijulka

zmijulka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:02

On34 pytanie brzmi tylko czy inni ludzie tego chca ??? tutaj to raczej ring gdzie wszystkie chwyty dozwolone ... no prawie bo czasem mod ingeruje ....
  • 0

#8 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:07

on34 jak najbardziej jestem ZA ja tez lubie rozmawiac to cos specjalnie dla wszystkich kobiet ktore maja odwage byc soba w obecnosci mezczyzn ,takie Panie maja u mnie szacun albo ktos mnie akceptuje jakim jestem albo wynocha ....hhehe
  • 0

#9 on34

on34

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:12

Patrycjusz1 kolego wielki szacun dla ciebie,wiesz mysle zekobietki nie maja odwagi pisac lub spotkac sie z kims,na portalu mozna wszystko,np klamac kim to sie niby nie jest,lecz komputer zawsze mozna wylaczyc i byc nadal anonimoiwym,poza tym wiele kobiet klika z nudow i braku zajecia,a gdy mazwraca z pracy na portal nie zagladaja,uwazam ze kazdy powinien byc soba,pozdrawiam wszystkie niezdecydowane
  • 0

#10 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:16

jestem jaki jestem i sie nie zmienie zajrze okolo 23 bo teraz o pracy smigam zobyczymy czy znajda sie kobiety ktore odpowiedza na ten temat heheh do odwaznych swiat nalezy
  • 0

#11 Konto usunięte(135569)

Konto usunięte(135569)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2649 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:23

No drogie Panie faceci czekaja !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokazcie klase...))))
  • 0

#12 Konto usunięte(150242)

Konto usunięte(150242)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisano 04 06 2012 - 12:55

tematy się dublują!
  • 0

#13 Konto usunięte(124490)

Konto usunięte(124490)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1757 postów

Napisano 04 06 2012 - 13:51

Kanalia hahahaha:)
  • 0

#14 Konto usunięte(124490)

Konto usunięte(124490)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1757 postów

Napisano 04 06 2012 - 13:51

Ty tez:)
  • 0

#15 doro1973

doro1973

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 06 2012 - 14:10

Hej, z jednej strony masz racje, ze niektore osoby tylko klikaja, zeby klikac, ale mysle, ze sa i takie ktore traktuja to powaznie. Mieszkam w Niemczech od niedawna i tez z checia spotkalabym sie z kims fajnym zeby pogadac, posmiac sie, milo spedzic czas. Ten portal to tak jak wspomnial inny kolega nie jest randkowy, ale poznac kogos mozna nie tylko w celach matrymonialnych. Niestety wiekszosc i to zarowno kobiet jak i mezczyzn podchodzi do tego inaczej. Probowalam poznac kogos normalnego na Badoo i jak juz wydawalo mi sie, ze to jet odpowiedni facet to oczywiscie puenta byl s***. Nie mam nic przeciwko, wszystko jest dla ludzi, ale my kobiety potrzebujemy troche wiecej czasu niz mezczyzni (oczywiscie nie wszyscy). Z checia pogadam z fajnym facetem o wszystkim i o niczym. Piszcie, napewno odpowiem. Pozdrawiam i milego dnia wszystkim zycze. Dorota
  • 0

#16 Miecznik

Miecznik

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5212 postów

Napisano 04 06 2012 - 15:34

Myślę, że autor nie za bardzo jest zdecydowany kogo i po co chce poznać, albo nie chce wprost powiedzieć o co mu chodzi. Z jednej strony pisze, że chce poznać "kogoś normalnego, inteligentnego do pogaduszek" i nie chodzi o randki, z drugiej strony wspomina, ze powinna być to kobieta i chodzi o spotkania przy kolacji, jakiś spacer... Pogadać można z każdym bez względu na płeć. Ale jeśli chce się z inteligentną kobietą przy kolacji, to niech autor nie pisze, że nie chodzi o randkowanie. :-) Tu coś się wyklucza. Może nie powinien wspominać o inteligencji, byłoby łatwiej. Coś w rodzaju: Poznam miłą panią w celu obejrzeenia kolekcji motyli i omówienia problemów globalnego ocieplenia, najlepiej przy kolacyjce w moim domowym zaciszu. Ale wtedy na inteligentne kobiety niech nie liczy. :-) Poza tym jeśli jakaś pani nie ma ochoty na kolację lub spacer z autorem, to znaczy według niego, że to "księżniczka szukająca księcia"... Wierzę, że autor księciem nie jest, ale myślę, że tutejsze panie i dziewczyny nie szukają książąt. Może w ogóle nikogo nie szukają. Może chętnie poznają normalnych ludzi i trzeba po prostu tak jakoś normalnie. :-)
  • 0

#17 on34

on34

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 06 2012 - 00:13

DO MIECZNIK ZA TA WYPOWIEDZ POWINIENESNOBLA DOSTAC;TO NIE JEST TEMAT DLA FILOZOFOW TAKICH JAK TY;PO PROSTU JESTEM TUITAJ ZALOGOWANY OD DWOCH LAT I W TYM CZASIENIE POZNALEM ZADNEJ NORMALNEJ KOBIETY A BYLO ICH KILKA;CO DRUGA MEZATKA ;ROZWODKA I SZUKAJACA PRZYGODY;WIEC KOLEGO BEZ RUMUNSKICH TEORII DZIWNEJ TRESCI PROSZE!!!!!!
  • 0

#18 Konto usunięte(54918)

Konto usunięte(54918)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 34137 postów

Napisano 05 06 2012 - 00:18

ON..a wiesz,ja tez tu jestem dosc dlugo zalogowana.. prawie kazdy tu jak nie zonaty to szukajacy przygod,lub nie daj boze oszust matremonialny...hehehhhe...albo i nawet lowca posagow! ciebie tu jednak jakos nie widzialam...pod jakim nikiem jestes? ;))))
  • 0

#19 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 05 06 2012 - 01:19

wrocilem z pracy wiec spokoj mi tu bo tu porzadek zrobie heheh a tak powaznie to tak to wyglada moje Panie ze nie kazdy na tym portalu jest erotomanem szukajacym wrazen nocnych.Ok jest tu duzo "wyglodnialych" ktorzy zarabiaja kase,rodziny w Polsce a organizm sie domaga prostych czynnosci fizycznych tak to juz jest u ssakow hehe,ale sa i tacy ktorzy chca pobyc w taki czy inny sposob z kobieta dla niej samej i dla jej duszy.Niech mi tu nikt nie zarzuca bron boze ze jestem jakims zniewiescialym facetem bo to sa bzdury -bywalem kochankiem na jedna noc ,bywalem tez oparciem i na dluzej,jestem twardy ale potrafie tez plakac i nie wstydze sie tego bo choc zdarza sie to bardzo zadko oznacza to tyle ze czuje,kocham,ranie i moge byc zranionym.Nie jestem swiety i nigdy nim nie bede bo jestem czlowiekiem a czlowiek probuje nawet wtedy gdy sie sparzy.Wiec coz moja rada to probowac ON34 sa na tym portalu i normalne dziewczyny takie do tanca i do rozanca hehe.pozdrawiam
  • 0

#20 Konto usunięte(126727)

Konto usunięte(126727)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisano 05 06 2012 - 02:26

cos dla kobitek ;-) wypierdzielilem sie w drodze powrotnej na motorze poobijany jestem to i spac sie nie chce a tu nikogo ale coz sarny nie trafilem bedzie zyla hehe
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników