Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamkniecie konta w sparkasse przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 jocer

jocer

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 04 2012 - 18:12

Witam serdecznie wszystkich,czy moge zamknac konto w sparkasse droga elektroniczna ,dodam tez ze na koncie mam na minusie 12 euro ale to nie problem bo poprosze kolege i mi przeleje ta kwote co mam debet i ja wyzeruje. Prosze o odpowiedzi czy zamknac mozna a jesli nie to czy wystarczy upowaznienie osoby innej by zamkela za mnie konto.Ja nie moge osobiscie bo jestem juz w Pl.Pozdrawiam Dziekuje
  • 0

#2 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 17381 postów

Napisano 15 04 2012 - 18:23

Zamknac konto mozna pisemnie, ale czy w twoim wypadku mozna ptzez internet - nie wiem! Przedzwon i zapytej w twojej Spakasie!
  • 0

#3 przemo83

przemo83

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 15 04 2012 - 20:14

Nie odbierzesz kilka pism, bedzie brak kontaktu banku z Toba, to sami Ci zamkna, automatycznie. Bardzo szybko sie to w Niemczech odbywa. Ale to saldo wyzeruj,zebys nie mial problemow z rejestrem dluznikow.
  • 0

#4 jas

jas

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1900 postów

Napisano 15 04 2012 - 20:36

zaden bank niezamyka konta tylko blokuje przeciesz oni zyja z tego, jak Ci urosnie durzo za prowadzenie konta to wtedy beda Cie scigac ich to nie boli minimum za miesiac jest chyby tam 2.50€ plus odsetki banki daja parasole jak pada deszcz pieniedzy a jak przestanie to Ci ten parasol zabiora jas
  • 0

#5 wladyslaw606

wladyslaw606

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 11939 postów

Napisano 15 04 2012 - 20:40

Tylko debet bedzie Ci rosl z kazdym miesiacem bo konto raczej platne..a nie wiadomo kiedy zamkna sami..najlepiej skontaktuj sie telefonicznie i przedstaw sprawe...przez internet raczej tego nie mozna zrobic chociaz powinna byc taka mozliwosc..

#6 Konto usunięte(121368)

Konto usunięte(121368)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2668 postów

Napisano 15 04 2012 - 21:20

no i % od debetu
  • 0

#7 Konto usunięte(121368)

Konto usunięte(121368)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2668 postów

Napisano 15 04 2012 - 21:24

nie wiem jak wy to robicie ,ale ja to bym musiala do miasta jechac specjalnie do glownej Sparkasse zeby zamknac konto:((tak jak z babcia moja ,nie bylo zlituj sie
  • 0

#8 przemo83

przemo83

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 15 04 2012 - 21:41

Mialem konto w Sparkasse, po pewnym czasie przestaly na to konto wplywac jakiekolwiek pieniadze, zero transakcji, po zmianie miejsca zamieszkania nie odebrane 3 pisma z banku, bank likwiduje mi konto, dowiedzialem sie o tym telefonicznie gdy dzownilem w sparwie mylnego przelewu na to konto, Pan bankowiec ladnie mi wytlumaczyl ze konto zostalo zlikwidowane a przelew wrocil w calosci do nadawcy po 2 dniach. To nie Polska, ze beda czekac az sie szanowny klient okresli czy nadal chce miec u nich konto, bylem osobiscie w Guben w Sparkasse bo mam blisko gdzie pracuje polski konsultant. I tak wlasnie wyglada polityka banku, a jezeli zlikwiduja konto z minusowym saldem to wpadasz na liste dluznikow w Niemczech. I tyle w tym temacie. To jest fakt z zycia. a nie durne przypuszczenia.
  • 0

#9 wladyslaw606

wladyslaw606

Advanced Member

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 11939 postów

Napisano 15 04 2012 - 21:45

Banki czy Sparkassen jesli konto jest platne robia trudnosci z ich zamknieciem i maja takie wymagania..jak nie ma mozliwosci pojawic sie osobiscie to mozna telefonicznie sie skontaktowac i przedstawic sprawe lub tez pisemnie..jesli robia trudnosci to ich problem..

#10 andr-opole

andr-opole

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 17381 postów

Napisano 16 04 2012 - 01:09

Przemo, niestyty twoje "doswiadczenia sa jednostkowe i niezbyt reprezentatywne. Przewaznie banki takie konta "zaginionych wlascicieli" zamrazaja i tylko patrza, jak tu jeszcze cos dowalic i uskubnac... Co jakis czas beda szukac w rejestrze mieszkanów i jak tylko cie znajda, zrobisz wielkie oczy, gdy zamiast skromnego plusu przedstawia cie wieli minus! Sam to przezylem... ale nie tylko ja.
  • 0

#11 zmijulka

zmijulka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisano 16 04 2012 - 10:52

Napisz im po prostu Kundigung podajac im numer konta z ktorego sobie beda mogli ta brakujaca naleznosc sciagnac i po klopocie.
  • 0

#12 jocer

jocer

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 04 2012 - 21:03

dziekuje wszystkim za swe wypowiedzi.a jakiej tresci moze wygladac takie wypowiedzenie?,niestety pisac i czytac to ja nie umie po niemiecku. Dziekuje za Was czas poswiecony na porady i pomoc .Pozdrawiam Przemoo
  • 0

#13 mophus

mophus

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 04 10 2012 - 21:24

Ja mam trochę inne pytanie. Otwarłem konto w Volksbang w placówce pod Hanowerem. Teraz mieszkam w innej części DE. Chciałbym zmienić nr telefonu do transakcji przez internet. Czy mogę to zrobić w każdej placówce tego banku czy muszę jechać tam gdzie otwarłem konto?
  • 0

#14 darlowiak

darlowiak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 9563 postów

Napisano 04 10 2012 - 21:35

mozesz , tez tak mialem
  • 0

#15 mophus

mophus

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 04 10 2012 - 21:44

a czy może to być nr zagraniczny czy musi być de?
  • 0

#16 darlowiak

darlowiak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 9563 postów

Napisano 04 10 2012 - 22:00

myslisz ze beda wysylac smsy do senegalu czy etiopii. Kto za to bedzie placic ?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników