Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt na Gewerbe (selbständig) ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konto usunięte(2011)

Konto usunięte(2011)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 02 2009 - 11:49

No fachowcy od finansow! Czy ktos moze cos powiedziec na ten temat? Ja mam konto w Sparkassie,od dwuch lat selbständig i chce otrzymac kredyt.Wplywy mam co miesiac .O jaki kredyt moge sie starac pprowadzac dzialalnosc gospodarcza... Doradzcie ludzie Pozdrawiam
  • 0

#2 Konto usunięte(8036)

Konto usunięte(8036)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisano 23 02 2009 - 11:54

Teoretycznie Masz! Jednak jest jakieś – zawsze, – „ale”. Pierwsza działalność w de.? Podawałeś, ze w Polsce tez prowadziłeś działalność gospodarcza? Mało faktów, a temat szeroki!
  • 0

#3 Konto usunięte(2011)

Konto usunięte(2011)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 02 2009 - 13:23

W polsce pracowalem w panstwowej firmie,wiec dzialalnosci nie prowadzilem ale czy to miałoby jakies znaczenie? Gewerbe mam od momentu zamieszkani w DE.Slyszalem ze sa jakies kredyty z tego tytulu,W czwartek mam termin z p.Doradca w Sparkasse to bede wiedzial co i jak.Wiem ze musze zabrac ze soba zaswiadczenie o dochodach jaki uzyskalem przez ten okres. Chcialbym wiedziec jaki kredyt moge uzyskac z tytulu prowadzenia Gewerbe "selbständig"
  • 0

#4 Konto usunięte(9401)

Konto usunięte(9401)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 02 2009 - 13:30

Zapomnij o kredycie ale masz mozliwosc otrzymania do 5000euro przeciagniecia konta na debet ja tak dostalem i tak zrobilem . Banki zalatwiaja to od reki.pozdrawiam-Tomasz Celewicz z Augsburga
  • 0

#5 szikago

szikago

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 24 02 2009 - 15:09

Moj maz ma Gewerbe od 4 czy 5 lat i super firma prosperuje, chyba rok temu skladalismy wniosek o Debet - i ku naszemu wielkiemu zdziwieniu odmowiono Nam!Przy co miesiecznych wplywach na konto w granicach 3 - 3,5 tys.euro! Smieszne.....
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników