Skocz do zawartości

Zdjęcie

www.my.........-czy tak naprawde My?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawek1

slawek1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 05 01 2009 - 03:24

Szanowny użytkowniku. Droga redakcjo!!! Jestem pewien-nie tylko ja! ale no...jednak zdecydowana większość uczestników tego forum-o unormowanie o zasadność i utożsamienie naszego forum. Sam do nie dawna prowadziłem stronkę www-i wiem że jest opcja w komentarzach, o "NIE" ukrywaniu adresu ip......... Jestem pewien że w uwagach,którzy nasi forumowicze mają wiele do powiedzenia-widniejący miast podpisu, widniał będzie adres ip nr..........W trosce o dobro naszego forum i wyplewienia klonów i im sympatycznych adoratorów? Wnoszę o pozytywne rozpatrzenie naszej tajności..........aby była, choć trochę jawna. :)))
  • 0

#2 Konto usunięte(8146)

Konto usunięte(8146)

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 01 2009 - 04:18

Dla tych, co jeszcze nie załapali: Wciąż jeszcze liżący rany i kipiący ze złości Tatoosiek z desperacji wynikającej z niemożności shackowania "dynamicznym programikiem" profilu genekloci, założył sobie „własne“ forum, do ktorego werbuje na My Polacy największych tutejszych awanturników. Do tego celu założył na kafeterii jako „Slawek 1 temat „Do normalnych“. http://www.mypolacy....normalnych,6882 gdzie Slawcio pisze namietnie: 28.12.2008 22:31 “““Chciałbym wszystkich forumowiczów prosić o to, żeby to nasze forum ludzi mieszkających daleko od kraju-stało się pragmatyczne.Obserwując dynamiczny wzrost agresji,głupoty ludzi którzy mają jedynie za cel - POWIEDZIELI NIE!!!! Dlatego z myślą o takich.... typach jak np: zorro,schreki forumowiczów którzy założyli swój nick: np wczoraj-i mają po 150 wpisów i inne klony .....itp postanowiłem im pomóc.Założyłem forum: http://www.wypolacy.fora.pl/ Proszę redakcję o nie kasowanie tego wpisu.Bo nie ma to nic wspólnego z jaką kolwiek konkurencyjnościąi tego forum, ma to na celu pozbycie się polskiego "gnojstwa" z tak prestiżowego adresu jakim jest www.mypolacy.de Zapraszam adoratorów własnej pychoty, podłych myśli,wyznawców kultów,plastikowej królowej itd...itd. www.wypolacy.fora.pl““““ To tyle cytat. Pod pozorem „oczyszczenia“ forum My Polacy z elementów radykalnych i tym samym podkreslajac swoja rzekoma troskę o poziom tutejszego forum, usiłuje zgarnac cały kwiat tutejszego społeczeństwa na swoje (jeszcze całkowicie puste) podwórko. http://www.wypolacy.fora.pl/ To tyle w sprawie werbowania i tym samym próby okradania Moje Miasto z forumowiczów. To było przed kilkoma dniami. Podwórko Slawcia/Tatoo jest nadal puste. Zero uzerow (tylko Tatoo)- sprawdzone przed paroma minutami :-) W każdym razie nie tyle chodziło mu o zwerbowanie juzerow z Moje Miasto, ile o ich adresy IP. Pewnie tak się z tym spieszył, ze zapomniał się zapoznać z regulaminem portalu, z ktorego nadawał, na temat ujawniania przez administracje danych swoich userow. Tatosiu, nie błaźnij się koleś, bo dostaniesz odcisków na mozgu :-) Ajajajajajajaaaaj MOOOTZNE!!! :-)
  • 0

#3 slawek1

slawek1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 05 01 2009 - 04:39

Nie usunę tego-jestem ciekawy opinii tegoż tatoo-co ty na to? Fajnie i wesoło-boki zrywam,a ty? bueeeeheeeeeee :))) PS Naprawde,ale ktoś tu potrzebuję POMOCY!!!!!!\bueeehhheee-no sorry ale już nie mogę kolejne Deja-vu
  • 0

#4 Konto usunięte(7395)

Konto usunięte(7395)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisano 05 01 2009 - 16:53

Kochane Pluszaki- widac nasz IP :D
  • 0

#5 slawek1

slawek1

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 05 01 2009 - 17:10

Nareszcie!!! Dziękuję redakcji za szybką reakcję,mam nadzieję że akcje pn. "klonowanie" znalazła swój koniec.
  • 0

#6 Konto usunięte(8036)

Konto usunięte(8036)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisano 05 01 2009 - 23:01

Fajnie @sławek 1, ja bawię się zajebiście! Jestem ignorant, brutal, oprawca wiec nie będę apropaczyl i powiem jeszcze raz, wprost: bawię się tym "szpiegostwem" mego Klona zajebiście!!! Ps. Owszem zarejestrowałem się pod nickiem tattoo, bo uznałem, ze skoro jakiś Trolik bawi "się moim kosztem" tutaj, to niech nadal robi z siebie Inspektora Pietruszkę!
  • 0

#7 Konto usunięte(8036)

Konto usunięte(8036)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisano 05 01 2009 - 23:03

Klonowanie...czy nie przedwczesna radość ?
  • 0

#8 Konto usunięte(2490)

Konto usunięte(2490)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisano 06 01 2009 - 03:53

Tylko naiwniacy sądzą że wszystko jest OK.buhaaaahaha.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników