Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zaniedbywane partnerki z długim stażem małżeńskim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Konto usunięte(57000)

Konto usunięte(57000)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 05 10 2011 - 19:59

Odpukac nie moge nazekac na swego meza. Dba o mnie i to jest najwazniejsze.
  • 0

#22 Konto usunięte(94168)

Konto usunięte(94168)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2083 postów

Napisano 05 10 2011 - 22:18

Zaczac zyc swoim zyciem....i zarazic tym meza.....poznac nowych wspolnych znajomych , znalesc nowe pasje.....i zgwalcic po prostu meza na tym tronie......po czym wstac , otrzepac sie i pojechac do kolezanki na weekend.......facet sie zaplacze juz na drugi dzien....oczywiscie jesli ten gwalt bedzie dobrze wykonany ;)))))))))))) No i jak najwiecej tajemnic.....i koniecznie trzeba byc milym jak aniolek dla mezusia....a i tak robic swoje....facet podniesie szczeke z dywanu....zdejmie porozrywana koszule ...wykapie sie , ogoli.....i zacznie myslec....dlaczego moja zona znika z domu na cale weekendy....jesli mamy ostatnio takie udane pozycie ?????????
  • 0

#23 lyssssywaz

lyssssywaz

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:42

Skorpionie, widze ze jestes przebiegla i potrafisz metodycznie sie znecac....moze Ty jakas zmija jestes?:)))
  • 0

#24 Arturski

Arturski

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:43

Obie plcie cierpia z powodu monogamii,dlaczego nie byc otwartym na ten problem? Dlaczego nie kochac zony ktora ,wyjdzie z domu i sie czegos nowego nauczy? Czyzby az taki strach mezczyzn przed tym ,ze spotka madrzejszego faceta? Ok ,wyjdz z zalozenia ,ze kobieta ktora kochasz bedzie szczesliwsza.Nie zyczysz jej tego? I kochasz ja!Wiem,ona za dobrze gotuje i z tego nie umiesz zrezygnowac. To niech tobie gotuje a innym da sie uszczesliwiac. Nicht ficken.....sondern begluecken...a bedzie wszystko dobrze
  • 0

#25 Konto usunięte(94168)

Konto usunięte(94168)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2083 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:49

Lysy wezu.....madrosc utkana doswiadczeniem przezemnie przemawia......metodyczne znecanie....to nie moja dzialka.....raczej zimny wychow...czyli licze na madrasc i bystrosc owego partnera....gra malzenska , to nie tylko gra wstepna........idzie o wysoka stawke....o milosc , wiernosc i namietnosc.......trzeba byc wytrawnym graczem...albo w ogole nie zasiadac do stolu !!!!! Zmija....czasami jestem nia.....ale moj jad trzeba zawsze wyssac...i wszystko bedzie dobrze ;))))))))
  • 0

#26 lyssssywaz

lyssssywaz

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:51

O Jezoooooooooooooooooooooooo, ja lubie ssac :))))))))))))))))))
  • 0

#27 Konto usunięte(94168)

Konto usunięte(94168)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2083 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:52

No to do dzieeeeeeeeeeeeeeeeela ........;))))))))))))))))))))))))))
  • 0

#28 lyssssywaz

lyssssywaz

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 05 10 2011 - 23:59

Tylko uwaga, ja ostatnio przy ssaniu pewnej zmiji ssawke odessalem:)))) Tak mnie top wkurzylo, bo sie okazalo, ze ssawke miala dorabiana, cholera jedna!!
  • 0

#29 Konto usunięte(100240)

Konto usunięte(100240)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2137 postów

Napisano 06 10 2011 - 08:55

he? a co to ssawka i gdzie ona umieszczona... pytam bom z ciekawych...
  • 0

#30 Konto usunięte(102669)

Konto usunięte(102669)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisano 06 10 2011 - 09:37

jejku, co ja sie tu dowiaduje!!! nawet nie widzialam o istnieniu dorabianej ssawki!!!!!!!!!!
  • 0

#31 Konto usunięte(97692)

Konto usunięte(97692)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1035 postów

Napisano 06 10 2011 - 10:10

Z tym zaniedbywaniem Partnera to jst chyba tak. Jak sie je caly czas te same jedzenie i nigdy sie nie spróbowalo czegos innego bo to moze byc beeeee lub niesmaczne lub jak to mówia inni to nie dla mnie to sie nie wie nic na temat jedzenia. Szanowna zalozycielka tematu jadla przez wiele lat to samo nie baczac na date waznosci i przydatnosc do jedzenia tudziez ludzac sie , ze zawsze jedzonko bedzie swieze i smaczne. Niestety niezbyt dokladne zmywanie naczyn i garnków doprowadzilo do nadmiernego psucia sie jedzenia oraz podane jedzenie w malo atrakcyjny sposób stracilo swoje walory smakowe. Zawsze istnieje tez mozliwosc twierdzenia, ze mój zoladek nie przyjmuje innego jedzenia i moge jesc tylko to. A wiec kobiety o dlugim stazu malzenskim lub partnerskim , laczcie sie i zacznijcie gotowac, jadac i podawac w inny sposób. Oczywiscie macie tez ogromna konkurencje w postaci pokolenia mlodych kucharek, gotujacych z pasja i wielkim zaangazowaniem. Kuchnia francuzka wyszla z ukrycia i jej ekspansja jest widoczna wszedzie szeroko propagowana przez mlodsze pokolenie gotujacych,podajacych itd. Recepta moze byc jak napisalam wczesniej, odkazanie przewodu pokarmowego i przyjmowanie nowych potraw gotowanych przez innego kucharza. Pozdrawiam strapione, zaniedbywane, oklamywane i naiwne.
  • 0

#32 Konto usunięte(89024)

Konto usunięte(89024)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 06 10 2011 - 13:11

A czy to my musimy ciągle się starać tak to prawda jestem naiwna czasami aż do bólu ale człowiek zamyka oczy i myśli może jutro będzie lepiej i to tak życie się toczy.
  • 0

#33 lyssssywaz

lyssssywaz

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisano 06 10 2011 - 13:53

Oj Halina, Halina, chyba dawno nie mialas pucowanego komina..... Musisz troche sie postarac, a po czterdziestce to moze nawet wiecej niz troche, nie wiem jak mocno sie zaniedbalas.
  • 0

#34 Konto usunięte(94168)

Konto usunięte(94168)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2083 postów

Napisano 06 10 2011 - 15:23

Etam sie zaniedbala......dlaczego akurat Halina ma byc winna za zle pozycie.....moze to jej partner stal sie as***ualnym i znudzonym malkontentem..... Halina ! Nie zamykaj oczu i nie mysl , ze zycie toczy sie dalej.....otworz oczy i rozejrzyj sie.....twoje zycie sie nie toczy...ono ci PRZECIEKA przez palce !!!! Zastanow sie czy ty aby nie pomylilas adresu....bo moze ten facet siedzacy na fotelu to jakis obcy facet......Zrob cos...potrzasnij nim....jak nie bedzie reakcji....i okaze sie , ze ci partnera podmienili.....to spojrz w lustro i postaraj sie o siebie....o swoje potrzeby.......zapomnij o tej wypchanej imytacji mezczyzny ;)))) Teraz na topie jest szeroko stosowany ...ZDROWY EGOIZM !!!! Zmniejsza ryzyko zachorowan na raka , zmniejsza cisnienie tetnicze i ogolnie poprawia samopoczucie.......zdrowy egoizm jest takze silnie zwiazany z asertywizmem......czyli : - najwazniejsza jestem WRESZCIE JA ! - robie to na co mam ochote..... - odmawiam jesli mi cos nie pasuje...czyli umiem powiedziec NIE ! - przedewszystkim dbam o siebie i swoje potrzeby....cielesne jak i duchowe.... ............................i tego sie trzymaj ! Buziole ! ps. A z tym czyszczeniem kominow czy.....lataniem dziur...... to roznie moze byc......moze sie okazac , ze kominiarz jest nieudolny lub po prostu mikroskopijnej wielkosci ;)))))
  • 0

#35 Konto usunięte(102752)

Konto usunięte(102752)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1513 postów

Napisano 06 10 2011 - 15:30

"- najwazniejsza(y)* jestem WRESZCIE JA ! - robie to na co mam ochote..... - odmawiam jesli mi cos nie pasuje...czyli umiem powiedziec NIE ! - przedewszystkim dbam o siebie i swoje potrzeby....cielesne jak i duchowe...." Gdybym miała w domu coś co funkcjonuje według tych zasad to bym popędziła bez chwili zastanawiania się, dając siarczystego kopniaka. Czy już wspominałam, że kompletnie się nie znam na związkach i miłości? *) Przepraszam za przeróbke, ale chciałam odnieść to do rodzaju męskiego. :)))
  • 0

#36 Konto usunięte(102752)

Konto usunięte(102752)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1513 postów

Napisano 06 10 2011 - 15:31

Nikitusia, wybacz wścibstwo, ale ... czy Ty jesteś osobą w związku i jeśli tak to z jakim stażem? :)))
  • 0

#37 Konto usunięte(94168)

Konto usunięte(94168)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2083 postów

Napisano 06 10 2011 - 15:45

Ja nie napisalam o zwiazku w ktorym obie strony wzajemnie o siebie dbaja i staraja sie pielegnowac ich zwiazek...... napisalam o destruktywnym zwiazku , gdzie jedna ze stron najwyrazniej pomimo wielu zabiegow z drugiej strony nie zamierza niczego zmienic na lepsze i nie widzi zadnych defektow swojego zwiazku.....a druga strona czuje sie nieszczesliwa i wrecz ponizona ciagla walka o milosc i zainteresowanie.... Osoba , ktora najpierw w zdrowym kontekscie egoizmu ( czytaj umiarkowanym ) zadba o swoje potrzeby , hobby i wyglad......moze stac sie atrakcyjniejsza i silniejsza...a moze tez stac obiektem zainteresowan partnera..... Zalamany czlowiek , w przydeptanych kapciach , godzacy sie na taki a nie inny los...moze jedynie wzbudzac w partnerze litosc...co w ogole nie ma zadnego zwiazku z jakakolwiek miloscia ! ps. Odpowiedz na powyzsze pytanie....pozostawie bez odpowiedzi.....bo sama wlasciwie jej nie znam...;))))))))))))))))))))))))
  • 0

#38 Konto usunięte(102752)

Konto usunięte(102752)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1513 postów

Napisano 06 10 2011 - 16:02

http://pl.wikipedia....zy_zwi.C4.85zku Do poczytania, tak w ramach relaksu. Drogie Panie - koło już zostało wymyślone i bardzo dokładnie opisane, a to co widzę to próba rozwikłania fenomenu zwanego kwadraturą koła. :)))))
  • 0

#39 Konto usunięte(100767)

Konto usunięte(100767)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 06 10 2011 - 16:03

She,mowilam Ci juz,ze jestes bardzo madra? :))))
  • 0

#40 Konto usunięte(102752)

Konto usunięte(102752)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1513 postów

Napisano 06 10 2011 - 16:04

Helli ... nie tak przy ludziach .... ;)))))
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników