Skocz do zawartości

Zdjęcie

Portal MY POLACY – for you

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konto usunięte(100112)

Konto usunięte(100112)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 16 09 2011 - 21:33

Każdy może usuwać odpowiedzi na tematy swojego autorstwa. Właśnie w tym przypadku, ta opcja została wykorzystana.

Powód:
JEŚLI TYLKO CHCESZ! Chcesz na własne oczy przekonać się, że wszelkie, dotąd znane ci, normy moralne, obowiązujące we wzajemnym współżyciu międzyludzkim, to kompletna bzdura? Wejdź na forum: “My Polacy”, a słowo stanie się ciałem. * Masz pytania, wnioski, obiekcje, odnośnie pewnych zakresów funkcjonowania tego portalu, czy jego forum? Napisz do administracji portalu My Polacy. I bądź pewien, ze NIGDY nie otrzymasz odpowiedzi... ani żadnej adekwatnej reakcji. * Chcesz, mieć Trojana, czy inne badziewie we własnym PC, a twoje dane osobiste, maja się stać łupem hakera-amatora i byc rozprowadzane po całym necie? Nic prostszego. Załóż konto na portalu. „My Polacy“. Kompletny brak zabezpieczeń. * Chcesz znaleźć swoja prace twórcze lub własność (grafika, tekst, muzyka, zdjecia osobiste) bez podania źródła i autora? Zajrzyj na portal „My Polacy“. Skrajna “tolerancja” dla wszelkiego łamania Copyright. Wszelkie Uwagi na ten temat są tępione i traktowane jako dziwactwo i naruszanie podstawowych zasad współżycia społecznego. Konsekwencja: ban. * Chcesz złożyć skargę na nadużycie, wulgarna obrazę, przekroczenie regulaminu na portalu? Zrob to. Jesli osoba przekraczająca regulamin, jest protegowanym moderatora Pio, twoje konto nagle przestanie istnieć. Po cichu. Bez dodatkowych wyjaśnień tobie, czy innym użytkownikom. Jesli będziesz miał szczęście, to dostaniesz ostrzeżenie, ze się czepiasz i ze każde następne ostrzeżenie przybliża moment usunięcia cie ze społeczności forumowej. * Chcesz być karany, szykanowany i ośmieszany, a na końcu zbanowany, za to, ze nie tylko patrzysz, ale i WIDZISZ? Nic prostszego. Na forum “My Polacy” Moderator Pio zapewni ci ten komfort osobiście. Pod jego patronatem akcja udowodnienia ci, ze jesteś zerem, jak zawsze, będzie udana. Lubi, gorącą atmosferę na JEGO osobistym folwarku, dokładając szczap do ognia, żeby nie wygasł. Ma tez swoich “ulubieńców”, przeznaczonych na lup gawiedzi. Pojawia się pod osłoną nocy, incognito. * Chcesz się dowiedzieć, ze jesteś notorycznym alkoholikiem niedawno wróciłeś z kuracji odwykowej, ale i tak ci nie pomogło? Ze cie zdradza zona (poparte „dowodami“), ze pracujesz na St. Pauli i wiele innych szczegółów z twojego prywatnego życia i wszystko jest prawda, którą łatwo udowodnić? Załóż konto na portalu. „My Polacy“. Na forum się dowiesz o sobie wszystkiego, co zataiła przed tobą rodzina i ty sam. PUBLICZNIE. I nie boj się, ze to będzie wykasowane. * Jesteś osoba bystry, elokwentny, o zdrowym poczuciu moralnym, z wykształceniem daleko wykraczającym ponad szkole zawodowa? Istnieje podejrzenie, ze twoje życie jest udane i pełne harmonii, a może nawet (o zgrozo!) masz jakieś sukcesy na swoim koncie życiowym i inni czuja to na odległość, choć to przemilczasz, z wrodzonej skromności? Wejdź na portal: “My Polacy” i napisz kilka zdań na forum. I to będzie twój błąd. Zarówno administratorka Maja, jak i moderator Pio z konsekwentnym zacięciem preferują userow o tzw. skrajnie uproszczonym podejściu do życia ;-) Jesteś tu persona non grata. Teraz i na przyszlosc. * Chcesz wypuścić wszystkie świnie ze swojej zagrody, bez obawy, ze będziesz za to pociagniety do odpowiedzialności? To załóż czym prędzej konto na portalu: “My Polacy”. Nie pożałujesz i włos ci z głowy nie spadnie - masz zapewniona opiekę samego VIPu – pod warunkiem, ze “entuzjazm” spowodowany funkcjonowaniem tego forum odbierze ci mowę. Tu: łyk kawy... ;-) Cz.W.
  • 0

#2 Konto usunięte(17700)

Konto usunięte(17700)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisano 16 09 2011 - 21:36

Nie przezywaj - wiesz ile moich zniknęło? Tego nawet padre Pio nie zliczy... Zwłaszcza przed wyborami...
  • 0

#3 Konto usunięte(100112)

Konto usunięte(100112)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 16 09 2011 - 21:36

krotki wyciąg z Impressum Portalu MY POLACY “Jesteśmy grupka młodych napaleńców i napalamy się non profit - niezależnie i niekomercyjnie. Szukamy chętnych, którzy tez lubią się napalać. Napalając się, poznasz ludzi, będziesz na bieżąco i dowiesz się jak dobrze żyć. Napalajmy się wspólnie na prawdopodobnie najbardziej napalonym serwisie dla Polaków w Niemczech. Redakcja portalu My Polacy” ---------- Właśnie zauważyłam, ze opis zniknął. A szkoda. Inspirował mnie od ponad czterech lat… ;-))
  • 0

#4 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 21:37

Każdy może usuwać odpowiedzi na tematy swojego autorstwa. Właśnie w tym przypadku, ta opcja została wykorzystana.

Powód:
******idź na inne pastwisko.
  • 0

#5 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 21:38

Na innym nie ma takiej dobrej trawy.
  • 0

#6 Konto usunięte(26177)

Konto usunięte(26177)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:11

zarzad mp musi ci krowa sporo placic za sianie zametu ... obstawiam ze jestes na prowizji. tylko nie mow, ze za darmo robisz z (staram sie dobierac slowa) madra inaczej:)
  • 0

#7 Konto usunięte(26177)

Konto usunięte(26177)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:13

poprawka - robisz z siebie
  • 0

#8 Konto usunięte(100112)

Konto usunięte(100112)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:13

Najnowsze wiadomosci z pierwszej reki!!!!!!!!! Wlasnie mnie powiadomiono na PW "(...)że kilka forumowiczów odkryło lukę w funkcjonowaniu portalu (jest tam ich więcej) i to oni zamykają czy usuwają wątki jak i wpisy. " TO OMAHA I ZIELONKA! Wiem! No... i ja trochę... ;-))))
  • 0

#9 keiseiw,

keiseiw,

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2753 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:18

A jak ja się wkurzę i usunę kafeterie? To co mi zrobicie? :)))
  • 0

#10 Konto usunięte(96581)

Konto usunięte(96581)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:20

Bedziemy sie cieszyc .. :DD
  • 0

#11 Konto usunięte(100018)

Konto usunięte(100018)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:20

Wiesiek, czy ty musisz WSZYSTKO wypaplac? To miala byc.....tajemnica!
  • 0

#12 keiseiw,

keiseiw,

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2753 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:32

To czemu żeśta mi nie powiedzieli że to tajne? :)))
  • 0

#13 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:49

Autor nie podał powodu.
  • 0

#14 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:53

To gdzie mam odpowiedzieć ****** ? Odpowiedziałam jak zawsze nie łamiąc regulaminu. Czy może na tym temacie należy go złamać? :)
  • 0

#15 marg63

marg63

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7175 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:54

smietnik? tam sie nikt nie bedzie czepial...
  • 0

#16 Konto usunięte(100018)

Konto usunięte(100018)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 16 09 2011 - 22:58

***** napisala: "...zarzad mp musi ci krowa sporo placic za sianie zametu ... obstawiam ze jestes na prowizji" na prowizji? ja mam nieodparte wrazenie, ze ona jest na ciezkim haju, po jakims towarze kiepskiego sortu.....tak sie osmieszac, to przeciez nawet zwyczajna krowa by sie wstydzila
  • 0

#17 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 23:00

Mata Hari ty zazdrośnico. Marg na śmietniku mam odpowiadać ***** ? Nie uważam aby tam było miejsce dla ***** i na dyskusje z nią.
  • 0

#18 marg63

marg63

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7175 postów

Napisano 16 09 2011 - 23:01

bo to nie miejsce dla ***** tylko dla ciebie. Cisza, spokoj, zielona laka... gdzieniegdzie gowno lezy.
  • 0

#19 Konto usunięte(100018)

Konto usunięte(100018)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 16 09 2011 - 23:07

wiecie co? mam wrazenie, ze wtedy kiedy ezo konczyla swoja kariere wielkiej moderki na MP, wywozona przez niezadowolonych forumowiczöw na wirtualnym gnoju, jak onegdaj Jagna w "Chlopach", nie byla tak sponiewierana, jak teraz...... chyba juz mi jej troche zal.....zal? hmmm
  • 0

#20 gefährliche Kuh Yvonne

gefährliche Kuh Yvonne

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisano 16 09 2011 - 23:10

Yvonne jutro może poczyta wasze bla bla bla , choć czytać nie trzeba aby wiedzieć jaki bełkot powstał, dziś dobranoc. Też idźcie się do kogoś przytulić .... buziaczki :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników