Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wspaniale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konto usunięte(4313)

Konto usunięte(4313)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:22

Wiecie co jest wspaniale. Ze Was poznalem, niezaleznnie od niczego, od niesamowitej szczerosci po nawet chamskie wyznania. Jest to wszystko nasze czlowieczenstwo, ktore nie da sie zabic niczym. Jest wspanialym to, co kazdy z Nas powiedzial czy przekazal. Pamietam, kiedy tu przybylem, nie bylo ani TV, wrecz byla zabroniona, mialem silny odbiornik. Wiec sluchalem "jedynki" . Trzymajmy sie razem. Racer
  • 0

#2 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:25

Racus, czyli znalazles te POSZUKIWANA MILOSC???;-)))) Topik dalej, bo tam szukaja;-D Cieszymy sie;-)))))Johanka niezle dzieli ten jej STOFF hihihi...
  • 0

#3 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:25

hello babka, hello racer :)
  • 0

#4 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:27

Lulus HELLO baby:-) I, co tam w krainie LULKOW?:-D
  • 0

#5 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:28

STRASZNIE HuuuuuuuuuuHuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!
  • 0

#6 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:31

Eeeeee...nie mow?:-D Do wieczorka jescio daleczko...;-))))
  • 0

#7 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:34

Babko, nie widzisz, ze lulu do Halloween sie nastawia i zostala Baba Jaga HuuuuuuuuuuuuuuHuuuuuuuuuuuuuuuu
  • 0

#8 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:41

Ty wiesz, ze nawet nie pomyslalam hahaha... A TO SE MUSISZ FOTKE MACHNAC...coby bylo wiadomo;-))) A nie lepiej by Ci bylo sie w MIKOLAJKE przetransformatowac?;-))Tak wiesz cerwuna czapusia z biaaaalym PUMPONEM i skarpezie i...NIC DALEJ?;-)))))) Lulkowy by chyba kwiczal z RADOSCI hihihii....
  • 0

#9 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:46

mikolaj dopiero w grudniu babko, czekaj cierpliwie :) ja jutro na obiad robie sobie pierogi ruskie :) mhhhh...pychotka, tzn.dzis sobie przygotuje i polepie a jutro bede wcinac, a dzis z lulkowym robimy spagetti, ale taki pozny obiad,bo z winkiem to nie bedziemy chlac o 14 juz
  • 0

#10 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:54

OT I ORGIA WAM BEDZIE SIE DZIALA hihihii... PYCHA...ja dzis mialam kotlety z BOCZKU :-) Gabaryty sie cieszyly hihihihi... Ale, dlaczego mam byc cierpliwa, jak mi roZHUSTOWYWUJA LUST????:-) ...juz w sklepach wystawiaja te ciacka, ze az... przyjda SWINTA i sie odechce :-))) SWIAT ZWARIOWAL NO:-( Ja na jutro mam SPITZKOHL ze skwareczkami, marchewka itp. i tak lekko na kwasno:-)i KOPEREK OOOO!:-)
  • 0

#11 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 18:02

oni tu sa powaleni z tymi swietami, wogole sie nie czuje atmosfery swiat, tez juz widzialam mikolaje w sklepach, a zaraz po swiatach bozego narodzenia wystawy walentynkowe, ale nie za duzo, co by na ozdoby wielkanocne starczylo miejsca STRASZNIE HuuuuuuuuuuuuuuuHuuuuuuuuuuuuuuu
  • 0

#12 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 18:25

LEIDER LEIDER... KOMERCJA sie klania i... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam to w dupie, nie bede kupowala... ale na potem, jak zostawie, to znowu mnie zepchna z toru startowego, taki bedzie szal hahahahahaa...ni wpiac, ni wypiac...eh...
  • 0

#13 Konto usunięte(6374)

Konto usunięte(6374)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 385 postów

Napisano 07 10 2008 - 18:49

A co Wy babkowato-lulkowate kupujeta na święta?...bo ja nic specjalnego.Dziś wymyśliłam przepis na pasztet z kaczki i kurczaka,mam już zrobiony,stoi w lodówce,by się przyprawy ^przegryzły^ i jutro go upiekę.Do tego porzeczki i chrzanik...mniam (mam nadzieję). Jak będzie dobry,to jeszcze raz upiekę go więcej,bo lubię wszelakie smarowidła do chleba..
  • 0

#14 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 20:38

mmmmmmm... paaaaasztecik pychotka
  • 0

#15 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:01

Ja juz USZKODZONA na AMENUS ze SWIETAMI:-) Zreszta, jak i moj rocznik... dziecko TRADYCJI JESTEM hahaha... wiec: Uszka z grzybkami suszonymi i kapustka do tego barszczyk czerwony czysty, gotowany na szkielecie jednego karpia, bo z jednego robimy zawsze tzw. faszerowany, czyli bez osci...w galarecie. + Karp, czyszczony do utraty sil...sol daje lapskom popalic :-)Ale sie oplaca, bo potem nie smierdzi nic, a nic MULEM! Robie to dzien wczesniej, wieczorem, kiedy mieszkanie pachnie CZYSTOSCIA, i caly szalas tonie w JAKIMS CZAROWNYM nastroju, swieczki sie pala, dzieciaki spia, cicho muzyczka gra, a ja lampka winka eh...CUDKO...ciepelko, milo...a ciasta studza sie na swoim miejscu...I TE ZAPACHY:-) Potem, na drugi dzien jak juz sie wszystko ma gotowe, smaze karpika w dzwonki podzielonego, opanierowany, a na koniec wciskany w ooooogromnym rondlu do piekarnika zawalonym MASELKIEM, dostaje ostatniego szlifu:-) POPROSTU MIOD W GEBIE! Do tego kartofelki w calosci i KAPUSTA Z GROCHEM:-)Z duza iloscia przysmazonej cebulki i oliwy. Oczywiscie KOMPOCIK Z SZUSZONYCH OWOCOW(sliwek)- pekam, ale wyjadam je a koniec ...mmmmm.... Wszystko to bez MIESA i dodatkow tego typu...a poooootem...a pooootem juz PO mozemy wsio na przelaj jesc:-) ...no i...PIC:-D Ale po takim zarciu, ciezko zmusic Volty do dzialania hihihihhi...
  • 0

#16 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:03

Co nie uwalnia Nasza kofana ANNXX do "sprzedania" Nam JEJ NOWEJ RECEPTY na ...PASZTECIK:-) Nie wymigasz sie hihihihihi...
  • 0

#17 lulu

lulu

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2481 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:07

babka, to jest tak STRASZNE co napisalas, ze po 3 linijkach przestalam czytac HuuuuuuuuuuuuuuuuHuuuuuuuuuuuu, ja swietuje zawsze u mamusi-Narazie, oczywiscie, kiedys tez mnie takie gotowanie czeka, ale zycie jest okropne, 2 tygodnie sprzatania, tydzien gotowania i na co to? i tak po wszystkim zostaje zmywanie i sprzatanie
  • 0

#18 orykscyz

orykscyz

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 9615 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:09

he? czy oryk znowu cos przespal? do swiat jeszcze pol wieku, czy nie? co siem tak przygotowujecie? oryk juz se bilet na samolot kupil i bedzie w swieta obgotowywany :D
  • 0

#19 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:12

hahaha... no cio Ty, ja se bude, tfu...szalas na regular nastawiam, potem mam malo do roboty, ino dopiac na ostatni guziczek, a GOTOWANIE UWIELBIAM...wrodzilam sie, u Nas wsie takie zarte i lubiace PICHCENIE, nawet chopy lubia, wiec to WIELKA RADOCHA I SPASS A NIE MORDEGA:-) ...jedynie zawsze po WILIJI jest tekst: TYYYLE GOTOWANIA I PIECZENIA A ZEZARTE W TRY MIGI hihihihi... ale to juz tez...TRADYCJA;-)))
  • 0

#20 babka

babka

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1145 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:14

No kuna Oryku, Wilija juz TUZ TUZ:-)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników