Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polska Telewizja w Niemczech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 31 12 2010 - 12:02

Te zestawy mozna kupic wszedzie bez problemu w Polsce, wiec po co kombinowac z ebaymi i allegrami. Ta 80cm antena to tez mit, bo renomowana firma niemiecka Technisat (ktora ma zreszta tez zaklady w Polsce) juz pare lat temu wypuscila na rynek specjalna antene 45cm, na ktora bez najmniejszych problemow mozna odbierac programy niemieckie z satelity ASTRA i polskie z satelity Eutelsat rownoczesnie. http://www.technisat...273561569271-30 Jej zaleta sa male gabaryty, przez co latwiej przekonac zarowno Vermietera jak i sasiadow do jej akcpetacji
  • 0

#22 andreas65

andreas65

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 31 12 2010 - 12:06

Pogodniak -masz racje te anteny ładnie wyglądają i zawsze jest łatwiej przekonać właściciela. Tu podaję link gdzie można kupic taki zestaw TNK HD.http://www.sat-profis.de/ADB-ST2850-Telewizja-na-Karte-HD-Combo-Receiver.html
  • 0

#23 Konto usunięte(13890)

Konto usunięte(13890)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisano 03 01 2011 - 00:45

Mam Cyfrowy Polsat,antena na naszym bloku jest jedna dla wszystkich.Mój dekoder działa na tej antenie satelitarnej co jest na dachu wspólna. Przed przeprowadzką musiałam podpisać pismo iż nie zamotuję anteny prywatnej za oknem czy na balkonie.Za to mamy dobrą wspólną antenę,łapie różne kraje.
  • 0

#24 wiesiek

wiesiek

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 01 2011 - 21:57

Telewizja Na Karte jest w wersji SD i HD.Mozna ja odbierac od Uralu do Wysp Kanaryjskich.45 cm antena w Niemczech jest to minimum.Mozna tez zainstalowac plaska antene Selfsat.Polecam,jest malo widoczna. WTK
  • 0

#25 Luna

Luna

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 01 2011 - 22:42

Na terenie Niemec bez zadnego problemu i momtowania zewnetrzych anten mozna skorzystac z oferty Unitymedia ktora gwatantuje 3 polskie programy TVP Polonia,TVP Info oraz itvn - a oplata miesieczna wynosi 9.90Euro.
  • 0

#26 mareczekhh

mareczekhh

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 10 01 2011 - 23:15

Albo tez Entertain Telekom, telewizja przez internet, tez maja w programie polskie stacje.
  • 0

#27 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 11 01 2011 - 01:15

Za cene Entertain mozesz kupic pakiet premium (lacznie ze wszystkimi bajerami HBO, Canal+ itd itp.) dowolnej polskiej platformy cyfrowej (Cyfra+, telewizja N czy Polsat). Nie mowiac o tym, ze w Entertain kaza sobie BARDZO slono placic za chyba 3 polskie programy, ktorych w Polsce z reguly i tak nie oglada....
  • 0

#28 szaku121

szaku121

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 01 2011 - 18:20

siemka troche tu poczytalem i stwierdzam ze jesli chodzi ci tylko o podstawowe kanaly czyli tvp1 tvp2 tvn to najlepszym rozwiazaniem bylo by dla ciebie tnk czyli telewizja na karte (brak polsatu) wyszla jakis czas temu oferta tnk hd w ktorej juz jest polsat zwykle doladowanie tnk na 2 lata to okolo 50 euro i ogladac mozesz 1. TVP 1 2. TVP 2 3. TVP INFO 4. TVN 5. TVN 7 6. RELIGIA TV 7. TVN 24 8. TVN TURBO 9. TVN STYLE 10. TVN CNBC 11. TVN METEO 12. TVP SPORT 13. N SPORT 14. DISNEY CHANNEL 15. DISCOVERY CHANNEL 16. TV 4 17. KINO POLSKA 18. TVP POLONIA 19. TVP KULTURA 20. TV PULS 21. TVN WARSZAWA 22. TV BIZNES 23. TELE 5 24. POLONIA 1 25. TVS 26. 4FUN TV 27. VIVA 28. EDUSAT 29. ITV 30. MANGO 24 31. ESKA TV potrzebne ci do tego rzeczy to oczywiscie starter tnk,anten najlepiej srednica 80,lnb,dekoder tuner Receiver =to samo (polecam ci ferguson ariva 200 hd posiadam wiec wiem co mowie posiada 2 sloty na karty CONAX(tnk) i CAM(np.polsat cyfrowy)wiec znow wiem co mowie bo mam co do instalacji to musisz antene ustawic na hotbird jesli chcesz odbierac i hotbird i astre poprzez zez-a to ustawiasz antene na chotbird i zza anteny patrzac z prawej strony doczepiasz 2 lnb jesli na hotbirdzie masz sygnal to na astrze tez juz musi byc automatycznie hallo ale to nie takie proste potrzebne ci bedzie jeszcze urzadzenie diseqc i poprzez 1 kabel odbierasz hotbird i astre POZDRO
  • 0

#29 marcjusz

marcjusz

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:05

Podpinam się do tego tematu, żeby nie zakładać nowego i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Ja mam problem trochę z drugiej strony - tzn. mam telewizję polską z talerza (CYFRA), ale chcę szlifować język i chciałbym mieć dostęp do telewizji niemieckiej. W Cyfra jest DW, ZDF i RTL2. To trochę za mało i czasem naprawdę nie ma co pooglądać. Jaka jest najlepsza i nie ukrywając najtańsza możliwość dostępu do telewizji niemieckiej? Nie zależy mi na wysokiej jakości sygnału :) A może jest możliwość dostępu przez internet?
  • 0

#30 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:12

Prawie wszystkie programy telewizyjne (oprocz sportowych i filmowych) sa darmowe, wiec musisz albo nastawic twoja antene satelitarna na tzw. zeza, zeby odbieral zarowno satelite Hotbird (programy Cyfry) jak i Astre, gdzie sa wszystkie niekodowane programy niemieckie. Poza prawie we wszystkich regionach niemieckich jest w miedzyczasie dostepna telewizja cyfrowa DVB-T, do odbioru ktorej potrzebna jest jedynie mala antena pokojowa i tani dekoder, jesli masz starszy telewizor
  • 0

#31 enricoxxx

enricoxxx

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5123 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:46

Pogodniak pisze jak przystalo na Pana po Studiach: Poza prawie we wszystkich regionach niemieckich jest w miedzyczasie dostepna telewizja cyfrowa DVB-T waglada na to to ze trzeba wyjachac z Niemiec zeby Odbierac:)
  • 0

#32 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:52

czlowieku, napisz LOGICZNIE, o co ci chodzi, bo tak to belkot jest
  • 0

#33 enricoxxx

enricoxxx

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 5123 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:54

Pisze na Temat...O Telewzji w Niemczech:)chyba ze odbierasz w Polsce??ale nie powinno byc roznicy??
  • 0

#34 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 18 01 2011 - 22:59

Wiec specjalnie dla ciebie lopatlogicznie: NIEMIECKA telewizja DVB-T w NIEMCZECH nie objejmuje ze wzgledow geograficznych 100% terytorium Niemiec. To po pierwsze. Po drugie ilosc programow telewizji niemieckiej nadawanych w technologii DVB-T zalezy a) od landu b) od danego regionu w landzie. A wiec w niektorych regionach niemieckich tych programow jest dwadziesia pare, a w niektorych tylko kilka. Dlatego napisalem to, co napisalem, o to ma najbardziej sens, nawet jesli tobie trudno to sobie wyobrazic Dlatego
  • 0

#35 ainahc3

ainahc3

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 19 01 2011 - 09:54

Macie może namiary na jakiegoś technika tv lub kogos takiego najlepiej z okolic Köln lub Hürth, potrebuje do przełączenia anteny z jednego mieszkania do drugiego, jest to podobno latwa sprawa ale nikt nie chce sie tego podjąć bo w razie czego podobno niesamowita kara....
  • 0

#36 Toni53

Toni53

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 6382 postów

Napisano 05 03 2011 - 11:23

Witam chciałam zapytać czy tą antenę Selfsat też trzeba ustawiać pod jakimś tam kątem no i czy gdy podłącze np SAMSUNG HD satelite RECEIVER DSB-H370G z polsatu to będzie działać no i czy musi być na zewnątrz czy może być np.na strychu ,pytam bo tam gdzie jestem nie ma talerza i nie mogę założyć żeby było widać a z tego co wyczytałam tę antenę można do parapetu przymocować no i gdzie ją lepiej kupić w Polsce czy w de
  • 0

#37 Toni53

Toni53

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 6382 postów

Napisano 05 03 2011 - 11:25

i jeszcze jedno czy zwykły mały telewizorek będzie dobry czy musi być inny nowszy
  • 0

#38 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 05 03 2011 - 13:00

Kazda antene satelitarna trzeba nastawiac pod odpowiednim katem do satelity i kazda antena satelitarna musi byc na zewnatrz, tzn. moze byc do parapetu przmocowana, ale po ZEWNETRZNEJ stronie budynku a nie za oknem czy WEWNATRZ strychu Poza tym kazda antena satelitarna musi byc skierowana na poludnie, a wiec jesli o godz. 12.00 w poludnie nie widzisz slonca bez zadnych przeszkod (drzewa, budynki sasiednie itd), to instalacja anteny nie ma sensu Telewizor nie odgrywa roli, pod warunkiem ze ma jakies zlacze wspolpracujace z dekoderem. Antene jest lepiej kupic w Niemczech, bo tu jest wiekszy wybor, ale sama antena nie jest taka wazna, wazny jest widok na geograficzne poludnie z miejsca, gdzie bedzie instalowana
  • 0

#39 Toni53

Toni53

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 6382 postów

Napisano 05 03 2011 - 14:14

Akurat w tym oknie co myślę ustawić to w południe muszę żaluzje opuszczać więc myślę że dobre miejsce tylko w niedalekiej odległości są domy i drzewo ale one nie rzucają w żadnej porze dnia cieniu na to okno.Telewizor ma wejście na eurozłącze bo odbiera DVD. No i tak jak pisałam wyżej nie mogę mieć talerza dla tego pytam o tą antenę Selfsat bo ona jest inna i czy sama dam radę ustawić? Dobra lepiej kupić w de bo większy wybór a cena? Pogodniak dziękuję
  • 0

#40 Pogodniak

Pogodniak

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 19999 postów

Napisano 05 03 2011 - 14:26

Ja nie wiem, czy ta antene Selfsat w Polsce w ogole sprzedaja, bo w Polsce maja tylko dosyc ograniczony wybor anten satelitarnych, takich najprostszych talerzy Anteny sama raczej nie ustawisz, ale popros jakiegos speca na miejscu, to ci za male pieniadze ustawi. Z tym ze jak opuscisz zalujze PRZED antena, to sygnal bedzie zaklocony!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników