Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tragiczny wypadek polskiego autokaru, zginęło 12 osób +

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#101 Konto usunięte(33297)

Konto usunięte(33297)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisano 05 10 2010 - 21:48

Poczytalem sobie troche... He, he... marg, daruj sobie. Z kim chcesz dyskutowac? Mamy przepisy ruchu drogowego i zasade ograniczonego zaufania... Nie ma znaczenia skad, jaka routa jedziemy, czy na jakich rejestracjach... to chore, co niektorzy tutaj wypisuja. Kierowca ciezarowki nie widzi wlaczonego lewego kierunkowskazu samochodu zblizajacego sie z tylu z duza predkoscia lewym pasem z wlaczonymi dodatkowo swiatlami przeciwmgielnymi! Nie bede przypominal kiedy powinno sie uzywac swiatel przeciwmgielnych. Lepsza fura? Niemieckie rejestracje? Quatsch! Myslcie o zalecanych predkosciach i o tym, ze dwupasmowa autostrada nie jest Wasza prywatna i dolaczcie troche wyobrazni albo wjedzcie w tylek takiej ciezarowki,skasujcie auto i zaplaccie mandat za nie dostosowanie predkosci do warunkow na drodze. Moze to bedzie okazja do przemyslenia... Kupcie sobie nastepna ale nowa, porzadna fure i ja splaccie. Wtedy moze dojdziecie po rozum do glowy. ;)
  • 0

#102 www.art-tattoo-dragon

www.art-tattoo-dragon

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisano 05 10 2010 - 23:30

@Torek Jestem sklonny zgodzic sie z faktem, ze kierunkowskaz noca jest malo widoczny! A takze tez ( w tym przypadku), ze szyld nie jest wazny. A nawet zgodzic sie, ze "walac" w tyl TiRa ( z duza szybkoscia) nie bedzie czasu do zastanowienia sie, przemyslen dalszych, czy placenia mandatu: bo jest sie kaput! Dolaczyles do dyskusji i fajnie. Moze cos ciekawego wniesie? Chocby zasade ograniczonego zaufania, gdyz brzmi? Przybliz. Czytalem wnikliwie i nie pojmuje w Twym poscie, pewnych sprzecznosci. Jedno zaprzecza drugiemu, lub podwaza. Przepisy nic nie mowia o szybkiej jezdzie, jesli nie ma ograniczenia szybkosci. Zasada (zaprzeczasz sam sobie) ograniczonego zaufania dziala w dwie strony. W przypadku zmiany ruchu z spogladamy w lusterko. Ta zasada - ktora mocno podpierasz watek - obowiazuje tego, ktory robi manewr: takze! W tym przypadku przede wszystkim. To On (TiR) decyduje sie na wlaczenie do ruchu na inny pas: lewy, a nie z lewego na prawy!!!. Zas jadacy lewym pasem Go nie opuszcza, ani nie zmienia. O to idzie, ze zyjacy moze wiele wmowic zyjacemu, bo martwemu, i tak juz nie pomoze... Wiec wyobraznia podpowiada - przy duzej szybkosci - by zakomunikowac drugiemu...zas ten ( znam to z autopsji) nadjezdza. Wiec...TiR na taka uwage odpowiada: co myslisz ze cie nie widze? No to masz fajtlapo... Pomijam dalsze demagogie, jak pijanstwo TiRowcow w czasie jazdy, czytanie ksiazek, czy tez dla zabawa - z nudy - zajezdzanie drogi!!! Takie sa fakty i nie martw sie; juz prcuja nad tym w Niemieckiej drogowce, w Rzadzie, by zmienic przepisy calkowitego zakazu wyprzedzania wozow ciezarowych na odcinkach 2 pasowych!!! A dlaczego? Ograniczone zaufanie....do "ciezarowek". Na zakonczenie. Nie przypominaj, kiedy wlacza sie swiatla przeciwmgielne. Wszyscy wiemy, ze w trudnych warunkach, zas te z kolei nie zawsze ida w parze z przepisami. Kazdy instruktor wie, ze przepisowa jazda - scisle wedlug przepisow - nie zawsze jest bezpieczna, a nawet bywa zagrozeniem dla innych... W moim, opisanym przypadku odnioslem wrazenie, ze TiR zmienil pas tylko dlatego, bo wlasnie wlaczylem kierunkowskaz, a nie dlatego, ze mnie nie widzial, i moich halogenow, ale dlatego, ze mial pelne zaufanie iz jade lewym pasem wolllllnoooooo!! To zasada ograniczonego zaufania? Nie! Walisz w dupe, to Twoja wina. Z takiego podloza przepisow wychodza kierowcy zlosliwi!!! Bo faktem jest, ze (niemal )wszyscy kierowcy ciezarowek sa dobrymi kierowcami w autach osobowych, prywatnych! Takie sa niestety fakty - sa dobrzy! Dlatego jest jedna szansa, przeciwko wielu mozliwosciom, ze strzelil gafe, jadac na pamiec? A do "zauroczonego" moimi postami Pana @marg. Nie robie literowek! A jesli to wyrazam sie konkretnie! Gra slow jest ciekawa, ale w twoim wykonaniu, gdzie straszyles moich Klientow Panie stala sie napastliwym tonem nie majacym nic wspolnego ze zgryzliwoscia, czy cietya riposta. Ja wiem i ty wiesz i wszyscy wiedza, co miales na mysli! Rozumie, ze masz kompleksy jak kazdy wlasciciel Skody Tdi widzac Cdi pod szyldem skrzydel, a juz e-60? No coz, zasmuce cie okrutnie. Nastepne ( w Profilu) auto umieszcze e-92 (M3 blau metalic) z logiem Tattoo, a moze w nastepnym roku X6, ale tylko z 4L motorem dizla- bo pala najmniej na 100km! Wtedy cie zrozumie, dlaczego straszysz moich Klientow! Ps. Kupuje - szczescie od Boga - auta tylko za gotowizne! Nie bede obciazal ratami swoje dzieci!
  • 0

#103 marg63

marg63

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7171 postów

Napisano 06 10 2010 - 04:21

@tatoo, Ty sprzedaj auto i lec predko do lekarza... moze starczy... bo Ty jestes kliniczny przypadek. Szpanujesz jakims zlomem pod szyldem... :) Daruj sobie... mnie to nie imponuje. Kompletnie. Moze jakims blacharom. Podobnie jak konfiguracje komputerow, ktorymi chwalisz sie na innym watku... daj sobie na luz czlowieku. A jezeli juz, to chociaz pisz poprawnie co masz, bo teksty w rodzaju "2 karty graficzne GTS po 521MG" powoduja u mnie oplucie monitora herbata :) A taki ochlapany brzydko wyglada... Podobnie jak Twoj trabi Cdi "zupa d***" jak jedziesz nim 200+km/h w czasie deszczu... :) Na szczescie monitor daje sie wytrzec zmoczona sciera. Co i Tobie polecam. Najlepiej na "czulko". A swoja droga to niezly ubaw mam z Toba... pisz, pisz... swiat bylby mniej barwny bez Ciebie :)
  • 0

#104 Konto usunięte(11295)

Konto usunięte(11295)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4415 postów

Napisano 06 10 2010 - 09:50

@marg63 napisal do "drago na drogach": Przeczytaj co napisales, zanim nacisniesz klawisz "Wyslij". I sprobuj wyobrazic sobie co mysli o Tobie ten, co czyta te Twoje bajdurzenia nie da sie zaprzeczyc, ze to bardzo cenna, zeby nie powiedziec bezcenna rada! swoja droga bardzo ciekawe, ze jedne z najbardziej kretynskich wpisöw, ubogich merytorycznie, za to naszpikowanych wulgaryzmami i badziewnymi sformuowaniami, pochodza od bylych moderatoröw tego forum Aktualnosci "opanowal" dzidzi, a na Kafeterii "bryluje" ptys, lamacz niewiescich serc A co do szalenczych predkosci na niemieckich autostradach, to, za najbardziej aroganckich typöw uwazam panöw w Mercedesach badz BMW z rejstracja "F", ktörzy za ambicje stawiaja sobie przejechanie odcinka Frankfurt-Köln w czasie krötszym niz ICE, ktöry pokonuje ten dystans w 1h
  • 0

#105 www.art-tattoo-dragon

www.art-tattoo-dragon

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisano 06 10 2010 - 12:38

@zielonka Kopnol cie ktos dzisiaj w cztery litery, czy tez przechodzisz trudne dni? Bo co tu mamy? Nude ponad wszystko? Znajdz sobie inny obiekt zainteresowania! Oby dwoje z @margiem nadajecie na jednych falach, wiec plyn z fala i szukaj ukojenia. Reszte Twoich znerwicowanych wypocin, nazywanych szumnie w Twoim wykonaniu Post, bede ignorowac, bawiac sie przy tym, czytajac innych. Merytorycznie - jak do tej chwili - nie przeczytalem, co moglbym jeszcze zrobic, by poprawic swoja jazde, jesli juz jade szybko! Czy w trakcie jazdy, w takim przypadku mam dodatkowo sygnalizowac szybka jazde wlaczajac na krotki czas dlugie swiatla? "Nasluchalem" sie w wiekszej czesci belcen, nie majacych nic wspolnego ani z przepisami, ani tez z praktyka. Choc jest i w tych Postach kilka spraw pod rozwage, to mimo wszystko odnosze przytlaczajace wrazenie, ze: Jedni sugeruja, bym jezdzil bez swiatel noca, a wtedy, bedzie widoczny moj kierunkowskaz, lub stanol na poboczu, gdzies na swiatlach awaryjnych, czekajac, az mnie ktos bezpiecznie zabierza na lawete.... Prosze odczytac: jako brak zlosliwosci! Natomiast jedno z tych - niemal wszystkich wpisow - wynika, ze jezdza egoistycznie. A dokladniej, robia sobie dobrze i tylko sobie. Na czym to polega? Jesli odwrocimy problem, to nie da sie zauwazyc, ze piesi szybciej dostrzega swiatla, niz auto. Zdecydowana wiekszosc! Na drodze, jadacy kierowcy z przeciwka, tez szybciej Cie dostrzega, co zwieksza - i to prosze przemyslec - Twoje bezpieczenstwo! Przede wszystkim Twoje. I jak tak pomysli kazdy kierowca, to nastepnie przejdzie do innych aspektow problemu uzytkowania swiatel. Jak to sie przeklada na finanse? Czy wygode jazdy? Sprzecznosc. Nie wlacze swiatel, bo szkoda pradu, zarowek, baterii? Kto to wymyslil? Ps. Niektore posty wynikaja ze znajomosci komutera (NVIDIA GeForce GTS 250 - 512MB) i wymiany rozrzadu w Megance! Tak, jezdze zlomami na ktore utczciwie zapracowalem! Choc nie mam szyldu zaczynajacego sie na "F" to pomysle, by zmienic na "Feniks"! Zlomu nie!
  • 0

#106 Konto usunięte(11295)

Konto usunięte(11295)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4415 postów

Napisano 06 10 2010 - 13:34

i nie trzeba bylo dlugo czekac! kolega dziergacz, ex-moderator rozpoczal piekny dzien na forum: Dzisiaj, 11:38 [#] @zielonka Kopnol cie ktos dzisiaj w cztery litery, czy tez przechodzisz trudne dni?(...) hmmm....kopnol....? nie rozumie co piszesz....artysto tatuazy klimaty "kopania w cztery litery" sa mi tak samo obce jak posiadania kogos gleboko w tejze czesci ciala, oczym rozpisuje sie "poetycko" inny ex-moderator na tematach w Kafeterii zaiste na jakich podobnych falach nadaje dzidzi i ptys, zeby wrecz nie powiedziec analogicznie do tega jak ja z @marg63 tja....jak to sie ludzie potrafia intelektualnie "odnalezc" w tym forumowym gaszczu
  • 0

#107 www.art-tattoo-dragon

www.art-tattoo-dragon

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisano 06 10 2010 - 14:32

@cyganiatko Slusznie zauwazyles tez - jakby - druga strone zagadnienia od strony kierowcow ciezarowek. Dotyczy to w szczegolnosci w "wciskania" sie aut osobowych przed TiRem, kiedy ten dojezdza do swiatel! Kiedys bylem nieswiadomy tego problemu (brak wyobrazni) "bujajac" sie po miescie osobowka. Przypadkowo trafilem na Kierowce ciezarowki, ktory przedstawil mi ten problem, a wiec, wyliczonego domiemanego hamowania...a tu masz babo placek...gosc nagle sie wciska, kiedy ciezarowce brakuje - w tym przypadku - metrow na wychamowanie. Warto o tym pamietak, zwlaszcza w chwili, kiedy zaswita nam ( osobowka) w glowie taki niespodziewany manewr przed swiatlami, wciskajac swoje auto przed ciezarowke!
  • 0

#108 01041972_2

01041972_2

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1306 postów

Napisano 07 10 2010 - 18:23

nie będę się w kłótnie zadawał, szkoda czasu,,,, ale nie powinien ktokolwiek mieć zal ze ktoś sobie jeździ szybko na autobanach jak są warunki .. ! osobiście nie używam przeciwmgielnych świateł i z tego się śmieje jak taka choinka jedzie jednak zdarza się ze używam krotko długich świateł aby zgonić kogoś z 2 lub trzeciego pasa gdzie ma miejsce z prawej lub po prostu wyjeżdżającą na lewy pas bez kierunkowskazu lkw, i to tylko na tyle bo akurat nalewa sobie kawę do kubka lub coś innego ważniejszego robi...,.. co do rat czy długów moje auta były i są spłacone - bez sensu wybieganie swojej wyobraźni lub po prostu konkrety ze swojego doświadczenia czy długów... naturalnie jak nie bylo abs-sow, tez zdarlem do plutna 4 kola bo tir (nl) wyjechal mi na 3 pas w bajerach, nie zapomne tego, dzieki 5 osobom i zaladowaniu wyhamowałem..... no i co z tego? wszystko może się zdążyć, nadal w pewnym sensie rozumiem kierowców lkw, musimy wzajemnie na siebie uważać.... inny lubi kwiatki, alkohol, zalanie pały a inni jeżdżą szybko tam gdzie można wiec uspokójcie się :-))))
  • 0

#109 Konto usunięte(33297)

Konto usunięte(33297)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisano 07 10 2010 - 22:01

Korzystanie z trzeciego pasa jest ciezarowkom zabronione, wiec ta sprawa jest jasna. Z drugiej strony ich kierowcy spedzaja na drogach dosyc czasu, aby dobrze wiedziec co w trawie piszczy. To jest ich miejsce pracy. Nie chodzi tu o zadna zazdrosc! Jezdzijcie sobie ile wlezie i jak Wam sie zywnie podoba ale tylko tam, gdzie sa do tego warunki. Istnieje przeciez cos takiego jak Richtgeschwindigkeit. Autostrady sa obecnie tak zawalone, ze pekaja w szwach! Moze noca, gdzies w Bawarii albo w Meklenburgii mozna teoretycznie rozwinac wymarzone przez Was predkosci ponad 200 km/h. Nie zapominajcie jednak, ze zawsze moze Wam cos wyjsc na droge- dziczyzna czy nawet podrywajacy sie do lotu ptak i co wtedy? Jestem przekonany, ze w przypadku kolizji z innym uczestnikiem ruchu wina obarczony zostanie ten, ktory jechal po prostu za szybko. Nie musze chyba przypominac, ze obowiazkiem wszystkich jest tak jechac, aby byc w stanie wyhamowac przed ewentualna przeszkoda. Nie pomoga wtedy ani kierunkowskazy, ani migniecie swiatlami, ktore mozny jeszcze uzyc, aby tzw. spiochom dac znac, ze pojechalibysmy chetnie szybciej, co przeciez rowniez jest karalne. Wracajac do ciezarowek, nie zapominajmy, ze one, w odroznieniu od nas jezdza dla nas i w odroznieniu od nas placa za to slone myto!
  • 0

#110 cyganiatko

cyganiatko

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4416 postów

Napisano 07 10 2010 - 22:35

I dodam jeszcze ze droga hamowania ciezarowki jest dluzsza niz osobowego..bo to jednak masa nieporownywalna z osobowym..
  • 0

#111 Konto usunięte(33297)

Konto usunięte(33297)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisano 08 10 2010 - 00:36

Nie bede sie zakladal ale nowe auta ciezarowe, znaczy sie w dobrym stanie technicznym dysponuja juz rowniez w tarczowe hamulce na wszystkich osiach... Niestety dokladajac do tego liczbe kol, szerokie opony i cala elektronike dostepna na rynku aut osobowych z automatycznym hamowaniem, nie wiem czy chcialbym uslyszec za soba wycie opon hamujacego za moim bagaznikiem 40- to tonowego kolosa. Dwa dni temu na naszej trojce przewrocila sie cysterna z gazem... Nie zajechal jej nikt drogi tylko zaszedl albo zaszly... - owce! Dziwilem sie temu kierowcy. Ja wlaczylbym na jego miejscu nie halogeny tylko wycieraczki. ;)
  • 0

#112 www.art-tattoo-dragon

www.art-tattoo-dragon

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisano 08 10 2010 - 10:59

Odnosnie swiatel (sygnalizacja dlugimi, ze ktos nadjezdza szybciej) dla "spiochow". Kiedys uzywalem takiej sygnalizacji i w Polsce i w de. Ale z uplywem czasu doszedlem do wniosku, ze jest to Lotto. Czesciej mialem zajezdzana droge (choc kiedys skutkowalo na wozy ciezarowe), a i wozy osobowe, coraz zadziej zjezdzaly z lewego na prawy pas, niz ustepowaly. Owszem, sa i tacy kierowcy, ktorzy na widok takiej reakcji, nadjezdzajacego pojazdu z duza szybkoscia, ustepuja natychmast. Jednak - moze ja mam takiego pecha - coraz trudniej trafic na wlasciwych gosci. Ale to nie znaczy, ze nie popelnilem bledu!!! Co do opisanej wczesniej przeze mnie sytuacji, juz po fakcie, moge sobie zadac pytanie, co by bylo, gdybym wlaczyl na moment swiatla dlugie? Jest dla mnie sprawa zrozumiala, ze kierowcy wozow ciezarowych - jadac - sa na stanowisku pracy. Przepisy maja w "malym palcu". O autobanah, czy innych drogach, sytuacjach w trakcie jazdy, mogliby powiedziec duza wiecej niz przecietny kierowca. Oni sa na trasach kazdego tygodnia - piszac ostroznie -, a odwazniej, czy tez kazdego dnia! Piszac o swoim "oburzeniu" moge jedynie wyjasnic, ze bywaly lata, kiedy osobowym najezdzalem w 1 roku okolo 90-140tys. km. Kazdy kierowca zawodowy, zdaje sobie sprawe, jakie to liczby!!! Ile dni jest sie za "kolkiem", a nie w domu... Kazdy niemal kierowca lubiacy szybko jezdzic, moze zgodzic sie ze mna, ze tak naprawde uczucie, przyjemnosc z jazdy, zaczyna sie po wkreceniu na zegar ponad 200km/h. Czlowiek zaczyna sie koncentrowac nad tym co robi, i mocniej analizowac jazde. Dzieje sie to szybko, i czasami adrenalinka hula po organizmie. Kierowcy lubia to uczucie, gorzej jest natomiast z pasazerami! Od ponad 12 lat moja srednia przejechanych kilometrow, jest taka, jak przecietnego zjadacza szarego chleba, jednak wypowiadajac sie w Temacie, cos tez tam na trasach w zyciu widzialem... Z kierowcami ciezarowek nie raz rozmawialem. Jedni byli kumplami, inni zas przechodniami w mym zyciu. Z calego bogactwa wiedzy, i ostatniej sytuacji, do rzucilem do watku taki wniosek. Nie wykluczone, ze sie mylilem! Mogl byc zwykly przypadek, nieuwaga, jakis blad zawodowy. Lub trafiam zawsze, na tego samego kierowce. Jednak, to wszystko - dywagacje - staja sie loteria, ktora ma takze miejsce w odniesieniu do wypadku Polskiego autokaru. @Torek Milczenie Owiec ma sluszne odniesienie do wycieraczek. One nie mowia, a na przepisach drogowych siadaja zadem. Tyle rozumieja, kiedy u schylku swego zycia chca wlaczyc sie w ruch drogowy. Dobre chociaz i to, ze nie zajezdzaja drogi na autobanah. Pozdrawiam! Ps. A tak dla "rozladowania" atmosfery. Czy licznik na zegarze samochodu obraca sie do przodu, po przejechaniu 2km na wstecznym biegu? Kiedys tyle mi zajelo cofanie sie do Policjantow, ktorzy namierzyli mnie na radar. Prosze nie pytac, z jaka szybkoscia jechalem. Radar pokazal swoje ograniczone mozliwosci.
  • 0

#113 Konto usunięte(17031)

Konto usunięte(17031)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisano 08 10 2010 - 11:49

p*****l sie lepiej ile cie ta przyjemnosc kosztowala ;P
  • 0

#114 01041972_2

01041972_2

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1306 postów

Napisano 08 10 2010 - 23:04

co do długich świateł to miałem na myśli tylko króciutkie mrugnięcie, i nie często, raczej szybkość i może jeszcze w jakiejś części xenony powoduje to ze sami zjeżdżają (za to nie karaj) , nie po chamsku tak, ale tym sygnalizuje komuś ze jego czas wyprzedzania się już 10 minut temu na lewym pasie skończył.... Torek -- to ze lkw nie mogą na trzeci pas wszyscy wiedza, ale mnie to kosztowało 4 opony, i na pewno coś więcej... nie zapomnę min ludzi siedzących z tylu... 200 czy ponad 200km/h to nic takiego, zależy jakim autem, w 7 czy s-ce się nudzisz przy 250 bo to małe czołgi i duza szyba, średnie auta to już czasem wypociny a te mniejsze to kamikadze w momencie hamowania jak było u mnie.. porshhhe przy 280 to tylko huk i nie chciałbym się tym rozwalić, choc hamolcow można pozazdrościć bo to jest i w tych autach zajebiste. coobra, ferrari, gt40, corvvet, itd... miałem i mam okazje z boku ale tutaj patrzysz z boku na kierowcy i wierzysz tylko ze ma dobrze w głowie poukładane.... he,, mam dużo zdjęć astony i silniki do 1000 ps -- dlatego tym się zaraziłem już od 20-tu lat..... kiedyś dopadł mnie lkw w mieście przed szkolą przy skręcaniu w lewo do bramy szkolnej, musiałem wysiadać przez dach bo tylko tam się dało, i przegrałem sprawę w 50 % pomimo policji decyzji - wiec oczekuje ku.. tego samego aby patrzeć w lusterko i nie bulwersować się jak ktoś ich z podwójną szybkością wyprzedza tam gdzie można i są na to warunki.. ludzie zabijają się przy 50 km/h tak samo szybko, mam doświadczenie 3 letnie z policja i wypadkami, wiec wiem o czym gadam.. po drugie te samochody które jeździłem i jeżdżę (nie moje) maja więcej "rezerw"
  • 0

#115 01041972_2

01041972_2

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1306 postów

Napisano 08 10 2010 - 23:09

co do mandatów mam ustawiony limit, kory piszczy i sygnalizuje, to mi pomogło moje 13--14 punktów się pozbyć.... milczenie owiec było dobre :-))) ale każdy z nas w danym momencie reaguje inaczej jak dziś chciałby się p*****lić... już nie jeden möchte gern schumi się o tym przekonał jak fizyka może być brutalna...
  • 0

#116 GUCIO-59

GUCIO-59

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1031 postów

Napisano 11 10 2010 - 16:37

Widzę, że na drogach jest coraz więcej rozsądnych kierowców i w dzień słoneczny wł. światła, aby jeździć bezpieczniej. Jest to bardzo mądre...
  • 0

#117 marg63

marg63

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 7171 postów

Napisano 11 10 2010 - 17:00

jest to bardzo madre gdyz ja jestem bardzo madry, a wiec to co ja robie jest madre. :P To sie w logice nazywa uzasadnieniem metoda "Zanzibar" - wiesz moze dlaczego?
  • 0

#118 Konto usunięte(11295)

Konto usunięte(11295)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 4415 postów

Napisano 11 10 2010 - 18:52

oj, oj Panie @marg63 ta cala metoda Zanzibar i te biedne naswietlone, bezplodne samce.....nie tlumacza faktu, dlaczego madrzy ludzie jezdza po wspanialych niemieckich autostradach.....bez bocznych lusterek:-( i czy jest TO bezpieczne???
  • 0

#119 Konto usunięte(51704)

Konto usunięte(51704)

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 10 2010 - 11:14

x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**x**X
Original Video - More videos at TinyPic
  • 0

#120 www.art-tattoo-dragon

www.art-tattoo-dragon

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1652 postów

Napisano 12 10 2010 - 13:23

@01041972_2 Doskonale wiem, o czym pisales majac na mysli piszac. o miganiu krutkimi dlugimi swiatlami w czasie manewru wyprzedzania innego auta noca, lub mijania z duza szybkoscia. Dlatego wrzucilem swoja uwage...ale nie znaczy, ze jest pozbawiona logiki! ......... Mandaty? Na szczescie nie dostalem jeszcze, zadnego punktu karnego! Ale wiem, ze swojej jazdy, ze to tylko cholerne, ale dla mnie przyjemne szczescie. Nic wiecej. Cofajac sie na wstecznym...Nie dostalem mandatu. Rok 1993...Policjant byl pod wrazeniem, mowiac: Chlopie po co sie wracales? Co bym powiedzial przez "radio"? Jedynie co chcial ode mnie, to zobaczyc motor i bym powiedzial prawde, ile wkrecilem na zegar. :))))
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników