Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karta wędkarska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lakas

lakas

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 08 2010 - 21:22

Witam wszystkich, czy można uzyskać niemiecki Angelschein na podstawie polskiej karty wędkarskiej? Pytałem w związkach wędkarskich to mówili, że nie ma takiej możliwości, a i wędkować na polskiej karcie nawet przetłumaczonej nie ma szans, każą robić kurs i egzamin w Niemczech. Może jest jakaś możliwość, jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o odpisanie. Pozdrawiam Lukas.
  • 0

#2 Konto usunięte(10910)

Konto usunięte(10910)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisano 26 08 2010 - 22:04

Wejdz na MY POLACY ,wedkarstwo,pozdrawiam
  • 0

#3 endriu72

endriu72

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 750 postów

Napisano 26 08 2010 - 22:31

Ja tam normalnie jadę do Holandii do sklepu wędkarskiego i wykupuje pozwolenie na cały rok koszt to 48 euro . A w Niemczech nie wiem jak jest ale chętnie też się dowiem
  • 0

#4 Babs

Babs

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 08 2010 - 22:42

Dokladnie nie ma.Jedynie mozesz jako turysta wyrobic sobie tymczasowa na podstawie polskiej (potrzebne tlumaczenie)Jest wazna na 3 miesiace a potem musisz zdawac egzaminy i ukonczyc kurs.Wiem,bo takowy zdawalam,jak masz jakies pytania to na priv.
  • 0

#5 DonTomasso

DonTomasso

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3062 postów

Napisano 27 08 2010 - 09:00

kiedys uznawali polska karte wedkarska i na jej podstawie wydawali niemiecka. wiem bo ojciec i ja no i jeszcze paru innych znajomych w ten sposob dostalismy niemieckie. ja wziolem moja na lebenszeit a ojciec poczatkowo tylko na 10 lat a teraz tez juz ma na lebenszeit. ale koniec lat 90 zaszly jakies zmiany, bo kazdy przynosil jakies swistki ze byl czlonkiem w polskim kole, ze zgubil polska karte itd.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników