Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Entergeld

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konto usunięte(37704)

Konto usunięte(37704)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3760 postów

Napisano 18 08 2010 - 19:37

Micha, chcesz zrezygnowac z pracy zeby ona dwa miesiace dluzej dostawala Entergeld??? Toc , wtedy ty nic nie dostaniesz, a jezeli kombinujesz zrobic matke samotna zeby dostawala do tyle samo, co ci to znowu da ??? Twoja Nazyczona dostaje swiadczenia do sierpnia a ty firma jednoosobowa chcesz tez dwa miesiace dostawac...Hellou, sierpien juz jest, i gdzie te dwa miesiace.... chyba robie sie stary, juz nie rozumiem tych mlodych biznesmenow....
  • 0

#2 Konto usunięte(32708)

Konto usunięte(32708)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 18 08 2010 - 20:15

micha, moze wrzuc do wyszukiwarki (szukaj na forum:) haslo: elterngeld i poczytaj co juz na ten temat napisano. A bylo tego sporo na Poradniku. Chyba tak jest szybciej i nie trzeba powtarzac tematu. Jo
  • 0

#3 micha281

micha281

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 18 08 2010 - 18:51

Chodzi mi dokladnie o to co znalazlem na forum. Nie Erziehungs- lecz Elterngeld- przysluguje do 12 miesiaca zycia dziecka, jesli ojciec zrezygnuje z pracy na co najmniej 2 miesiace, przedluza sie do 14 miesiecy, i tez do tyle, jesli matka jest samotna. Czy moze mi to ktos to wyjasnic.Moja nazyczona dostaje to swiadczenie do sierpnia 2010 czy jesli ja pracuje jako firma jedno osobowa to czy mi sie nalezy tez perzez te dwa miesiace czy nie jest juz za pozno.Prosze o porade.
  • 0

#4 Konto usunięte(37704)

Konto usunięte(37704)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3760 postów

Napisano 18 08 2010 - 19:37

Micha, chcesz zrezygnowac z pracy zeby ona dwa miesiace dluzej dostawala Entergeld??? Toc , wtedy ty nic nie dostaniesz, a jezeli kombinujesz zrobic matke samotna zeby dostawala do tyle samo, co ci to znowu da ??? Twoja Nazyczona dostaje swiadczenia do sierpnia a ty firma jednoosobowa chcesz tez dwa miesiace dostawac...Hellou, sierpien juz jest, i gdzie te dwa miesiace.... chyba robie sie stary, juz nie rozumiem tych mlodych biznesmenow....
  • 0

#5 Konto usunięte(32708)

Konto usunięte(32708)

Advanced Member

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 18 08 2010 - 20:15

micha, moze wrzuc do wyszukiwarki (szukaj na forum:) haslo: elterngeld i poczytaj co juz na ten temat napisano. A bylo tego sporo na Poradniku. Chyba tak jest szybciej i nie trzeba powtarzac tematu. Jo
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników